Telewizja Republika na multipleksie zamiast jednego z kanałów TVN?

Przeciąga się proces uzyskania koncesji przez TVN7. Stacja drogą naziemną może transmitować do 25 lutego 2022 roku. Jednak jeśli nie uzyska koncesji, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji może rozpisać konkurs na miejsce na MUX-7.
Telewizja Republika Telewizja Republika na multipleksie zamiast jednego z kanałów TVN?
Telewizja Republika / logo Telewizja Republika

Udziałem w konkursie jest zainteresowana między innymi Telewizja Republika. 

– Polskie przepisy powinny obowiązywać wszystkich równo

– mówi branżowemu serwisowi Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, szef grupy medialnej MWE Networks, która również może wziąć udział w konkursie.

Telewizja Republika (w nadawaniu naziemnym) jest już dostępna w ograniczonym zakresie w okolicach Warszawy, Wrocławia i na Górnym Śląsku. Czy wystartuje w konkursie na multipleks po TVN7?

– Będziemy analizować różne scenariusze, na razie testujemy ekspansję na MUX-ach lokalnych w standardzie DVB-T/HEVC 

– mówi Radosław Dobrzyński, członek zarządu TV Republika.

Po ewentualnej utracie koncesji na nadawanie naziemne TVN7 może nadal nadawać drogą satelitarną.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe