[video] "Witamy w rodzinie!". Tak Roberta Lewandowskiego przywitano w Barcelonie

Oficjalnie wiadomo już, że od przyszłego sezonu najlepszy polski piłkarz i jeden z najlepszych napastników na świecie zagra w hiszpańskim klubie FC Barcelona. Transfer jest szeroko komentowany na całym świecie, a Katalończycy z dumą prezentują polskiego sportowca. W poniedziałek rano na oficjalnym koncie FC Barcelony pojawił się filmik pokazujący przywitanie popularnego "Lewego" z nowymi kolegami z zespołu.
 [video]
/ screen video Instagram

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium spędził osiem lat. W tym czasie polski napastnik bez wątpienia zapracował sobie na status legendy bawarskiego klubu. Teraz kapitan reprezentacji Polski będzie starać się podbić boiska La Liga w barwach "Dumy Katalonii", która mimo ostatnich problemów, jest w dalszym ciągu uważana za światową markę piłkarską.

Ile faktycznie hiszpański klub zapłacił za Polaka? W tej sprawie pojawiają w ostatnim czasie sprzeczne doniesienia.

Czytaj więcej: Barcelona zapłaci za Lewandowskiego więcej? Zaskakujące doniesienia o kwocie transferu Polaka

Zagadką pozostaje również kwestia numeru, z jakim będzie występował polski napastnik. Hiszpańskie media komentują, że na Lewandowskiego najprawdopodobniej czeka numer 11, gdyż numer 9, z którym dotychczas występował piłkarz, jest obecnie zajęty przez Memphisa Depaya. 

Czytaj więcej: "9 zajęta". Z tym numerem Lewandowski może grać w FC Barcelonie

Przywitanie "Lewego" w Barcelonie

Tymczasem w poniedziałek rano na oficjalnym koncie FC Barcelony pojawił się filmik pokazujący przywitanie popularnego "Lewego" z nowymi kolegami z zespołu. "Witamy w rodzinie!" - napisano w komentarzu do nagrania.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe