[video] "Witamy w rodzinie!". Tak Roberta Lewandowskiego przywitano w Barcelonie
![[video]](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c/uploads/news/87729/165812978143419564f7bae66d725466.png)
Robert Lewandowski w Bayernie Monachium spędził osiem lat. W tym czasie polski napastnik bez wątpienia zapracował sobie na status legendy bawarskiego klubu. Teraz kapitan reprezentacji Polski będzie starać się podbić boiska La Liga w barwach "Dumy Katalonii", która mimo ostatnich problemów, jest w dalszym ciągu uważana za światową markę piłkarską.
Ile faktycznie hiszpański klub zapłacił za Polaka? W tej sprawie pojawiają w ostatnim czasie sprzeczne doniesienia.
Zagadką pozostaje również kwestia numeru, z jakim będzie występował polski napastnik. Hiszpańskie media komentują, że na Lewandowskiego najprawdopodobniej czeka numer 11, gdyż numer 9, z którym dotychczas występował piłkarz, jest obecnie zajęty przez Memphisa Depaya.
Czytaj więcej: "9 zajęta". Z tym numerem Lewandowski może grać w FC Barcelonie
Przywitanie "Lewego" w Barcelonie
Tymczasem w poniedziałek rano na oficjalnym koncie FC Barcelony pojawił się filmik pokazujący przywitanie popularnego "Lewego" z nowymi kolegami z zespołu. "Witamy w rodzinie!" - napisano w komentarzu do nagrania.