„Bez mojej zgody”. Tajemniczy tweet Hanny Gronkiewicz-Waltz

Na koncie byłej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz pojawił się tajemniczy wpis. Internauci zastanawiają się, czy wszystko w porządku z panią prezydent…
 „Bez mojej zgody”. Tajemniczy tweet Hanny Gronkiewicz-Waltz
/ fot. Adrian Grycuk / CC BY-SA 3.0

„Bez mojej zgody na mo jego włączono przeprosiny prezydenta mam nadzieję że już ich nie będzie [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – napisała Hanna Gronkiewicz-Waltz na Twitterze w środę koło południa.

Wpis wywołał niemałe zaskoczenie w sieci; trudno się bowiem zorientować, co miała na myśli była prezydent. 

Co ciekawe, na jej koncie w krótkim czasie pojawiły się także dwa inne wpisy. Jeden z nich jest odpowiedzią na tweet pisarza i komentatora Jacka Piekary, który napisał:

„Jeśli powstaje międzynarodowy spór, a Polak w tym sporze staje nie po stronie Polski, lecz po stronie innego kraju (np. Niemiec, Rosji) lub organizacji (np. Unii Europejskiej) to jest to zdrada. Bo albo stoi się po stronie Ojczyzny albo jest się zdrajcą. Nie ma niczego pośrodku [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – napisał Jacek Piekara. Odpowiedź Hanny Gronkiewicz-Waltz również jest, nazwijmy to, „specyficzna”.

„Rozumiem że był P an zawsze po stronie PRL.bo taka była Polska przez prawie pół wieku Polska [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – odpisała Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe