Prawy Sierpowy: Brudne zagrywki opozycji w PE

Okiem farmera
W PE rejwach coraz to większy, totalni znów przeprowadzają swą ofensywę przeciw Polsce. Nie ważne że powody bzdurne, wyssane z palca Biedronia fejki (Tylko bez skojarzeń tu proszę) Totalsi zwyczajnie wykorzystują sytuację że tęczowe lobby ma sporo do powiedzenia i cały aparat przymusu pod swoją komendą w tych ,,postępowych demokracjach'' gdzie każdy kto jest przeciw LGBT jest traktowany w taki sposób aby życie mu się zbrzydło. Tacy ludzie nie mają życia, bez wsparcia nie zrobią kariery, są sekowani z życia publicznego. Dobrym przykładem jest to co stało się w Wielkiej Brytanii gdzie amerykańska sieć fast food której właściciel jest powiązany z ruchami Pro Life i je sponsoruje, został zmuszony do zamknięcia biznesu. To jest bardzo zastanawiające że tęczowi z miłością wypisaną na sztandarach dają takie popisy fałszu i zakłamania że aż mdli. A od nienawiści w ich działaniach politycznych aż kipi. A nasza totalna opozycja zamiast starać się bronić dobrego imienia Polski, robią wszystko aby jeszcze bardziej Naszej Ojczyźnie zaszkodzić. Dla nich nie jest istotnym to że reprezentują w UE Polskę i jako jej przedstawiciele powinni robić wszystko aby Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej. Oni marzą tylko o jednym, chcą być jak te święte krowy w Indiach, nietykalni i mieć władzę absolutną nad społeczeństwem. Mieć władzę nad tym co obywatele myślą i nad tym co mówią, gdzie każdy objaw nieprawomyślności będzie karany wykluczeniem i srogimi wyrokami. A tęczowa ideologia będzie ich nową religią, zaś przyjęcie w szeregi wyznawców zagwarantuje karierę i bogactwo.
Taki koncesjonowany raj LGBT...
Obawiam się że takich podłych wystąpień będzie w tej kadencji PE mnóstwo.
Niby na sali obrad nie ma wielu parlamentarzystów, ale tu wcale nie chodzi o masowość na tym etapie działania. Zgodnie z metodą salami, teraz robi się akcje pod propagandę, ważne aby to gdzieś tam za granicą usłużne media pokazały. Powoli będzie tego coraz więcej, będzie to można pokazywać jako przejawy faszyzmu i dyskryminacji. Nie szkodzi że to będzie przekaz jednostronny, ważne jest to jaki idzie w świat i kto ma się tego bać. Tak ci nosiciele tęczowej zarazy roznoszą swą epidemię na forach publicznych zarażając kolejnych ludzi. W rezultacie cała cywilizacja zachodnia stanie się bezzębnym widmem dawnej potęgi kulturalnej, wypranym z wszelkich wartości etycznych.
A co potem? Potem miejsce zajmie Islam, bo on nie przejmuje się idiotyzmami poprawności politycznej i wykorzystuje każdą okazję aby potem dosłownie wyrżnąć tych co mu pozwolili na przejęcie terenu w imię źle pojętej tolerancji, a już na pewno wyrżnięci zostaną ci tęczowi aktywiści którzy niszczą podstawy cywilizacji europejskiej. Tylko kto po nich wtedy zapłacze?
farmerjanek