"Zawsze są pewni wygranej i tego, że nic im się nie stanie". Latkowski o pedofilii wśród celebrytów

Film "Nic się nie stało" będzie miał premierę już dziś, 20 maja o godz. 21, na antenie TVP1.
ZOBACZ WIDEO: "Powinni się obawiać". Sylwester Latkowski zapowiada emisję filmu o pedofilii wśród celebrytów
Latkowski podkreślił, że sopocki lokal Zatoka Sztuki, o którym opowiada w filmie, jest jedynie "symbolem" niepokojących rzeczy, które dzieją się w środowisku polskich celebrytów. – Ludzie, którzy tworzą ten klub, stworzyli sieć klubów i sieć dziwnych powiązań – podkreślił.
– W Zatoce Sztuki mój rozmówca zobaczył kokainę, nieletnie dziewczynki. Obok karków bawiły się znane z gazet postacie, prezesi firm i spółek, aktorzy, artyści. Nikt się niczym nie przejmował. Kokaina walała się na stole – mówił reżyser. Dodał, że badania wykazały, że dziewczynkom w lokalu podawano pigułki gwałtu.
Latkowski podkreślił, że z jednego z klubów należących do sieci wychodziła Iwona Wieczorek - do dzisiaj nie odnaleziona nastolatka, która zniknęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 r.
/Polskie Radio 24
kpa
