Region Częstochowski zaprasza na Festyn Rodzinny Solidarności

Tegoroczny Festyn odbędzie się w sobotę 10 września 2022 r. w Konradowie w gminie Blachownia przy ul. Wrzosowej 2A (przed pizzerią „U Jana”) w godz. 15.00–22.00. Wstęp wolny, atrakcje dla dzieci bezpłatne.
 Region Częstochowski zaprasza na Festyn Rodzinny Solidarności
/ fot. Region Częstochowski NSZZ "Solidarność"

Jak w poprzednich latach organizatorzy przygotowali dwa rodzaje karnetów na posiłki i napoje: dla dzieci i dla dorosłych. Karnet dla dzieci (35 zł), karnet dla dorosłych (50 zł). Karnety można zakupić/zarezerwować w biurze Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 (tel. 34 360 55 70) oraz za pośrednictwem organizacji zakładowych.

„Przypominamy o możliwości dofinansowania zakupu karnetów przez organizacje zakładowe. (…) W pobliżu miejsca Festynu znajduje się duży parking dla samochodów. Dla niezmotoryzowanych posiadaczy karnetów Region zapewnia transport autokarowy. Autokary odjadą o godz. 14.30: z parkingu przy ul. Focha (naprzeciwko aptek) oraz z parkingu przy Rynku Wieluńskim (przy Żabce). Powrotne kursy z Konradowa o godz. 21.30 i 22.00” – poinformował Region Częstochowski NSZZ „Solidarność”.

Przez cały czas trwania Festynu muzyka na żywo do słuchania i do tańca (zespól Ygrek), występy klauna, symulator ruchu drogowego, konkursy z nagrodami rzeczowymi; dmuchańce, zjeżdżalnie, piłka wodna, basen z kulkami i inne atrakcje do dyspozycji dzieci.

Współorganizatorami tegorocznego Festynu są Region Częstochowski NSZZ „Solidarność” oraz Stowarzyszenie Więzionych, Internowanych i Represjonowanych WIR, partnerem – firma TAURON Polska Energia SA.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe