Burza w Pałacu Buckingham. „Kto jest prawdziwym ojcem Harry’ego?”

„Głęboko w arsenale Harry’ego jest kwestia, która od dawna jest bolesną kością niezgody zarówno dla niego, jak i jego ojca. To plotki kwestionujące, czy Karol naprawdę jest jego ojcem” – czytamy w publikacji australijskiego serwisu The New Idea, specjalizującego się w informacjach dot. życia brytyjskiej rodziny królewskiej.
Książę Harry Burza w Pałacu Buckingham. „Kto jest prawdziwym ojcem Harry’ego?”
Książę Harry / screen YT - ABC News

W ostatnim czasie spore zaskoczenie wśród najwyższych rangą członków rodziny królewskiej i otaczających go dworzan wywołała decyzja króla Karola, który ostatecznie zdecydował się zaprosić księcia i księżną Sussex na swoją koronację. Historyczne wydarzenie odbędzie się 6 maja.

Informacja była określana przez liczne media jako mocny zwrot akcji, biorąc pod uwagę fakt, że zaledwie kilka dni wcześniej król wyrzucił Sussexów z ich brytyjskiego domu Frogmore Cottage.

Wielu komentatorów i ekspertów zakładało, że usunięcie księcia Harry’ego i Meghan Markle z Frogmore Cottage oznacza „ostateczne wygnanie” niepokornej pary z życia rodziny królewskiej. Wbrew tym opiniom e-mail z zaproszeniem na historyczną koronację Karola III finalnie wylądował w skrzynce odbiorczej Sussexów.

„Czy Karol naprawdę jest ojcem Harry’ego?”

Tymczasem spekuluje się, że niespodziewany ruch ze strony króla nastąpił, ponieważ wie on coś, czego nie wiedzą wszyscy inni – informuje The New Idea.

Karol jest bardzo zmęczony dramatem ze swoim synem, a Harry raz po raz groził, że ma więcej rewelacji, które może ujawnić w przyszłości. Jeśli zaproszenie na koronację dla niego i Meghan wystarczy, aby przerwać ich gry, niech tak będzie

– podaje źródło serwisu w Pałacu Buckingham. Jak czytamy, „głęboko w arsenale Harry’ego jest kwestia, która od dawna jest bolesną kością niezgody zarówno dla niego, jak i jego ojca – plotki kwestionujące, czy Karol naprawdę jest jego ojcem”.

Dziś 38-letni Harry zawsze był zaniepokojony plotkami na ten temat. W pewnym momencie nawet myślał o wykonaniu testu DNA, aby rozwiać wszelkie pomówienia i raz na zawsze udowodnić, że są biologicznie spokrewnieni.

Tak na te informacje reagował Karol

Z plotek na ten temat żartował nawet sam Karol, kiedy Harry był młody.

Kto wie, czy jestem nawet twoim prawdziwym ojcem? Może twój prawdziwy ojciec jest w Broadmoor, kochany chłopcze

– miał mówić Karol do Harry’ego przed laty, o czym pisze sam książę w swojej autobiografii „Spare”, z niesmakiem wspominając żarty ojca.

Śmiał się i śmiał, chociaż był to wyjątkowo nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę krążącą wówczas plotkę, że moim prawdziwym ojcem był jeden z byłych kochanków mamy – major James Hewitt

– napisał Harry w swojej książce. 

Dlatego Karol jest „aż nazbyt świadomy” szkód, jakie mógłby wyrządzić jego krnąbrny syn, gdyby zaczął publicznie podważać ojcostwo króla. Z tego powodu Karol zaprosił Sussexów na koronację i planuje, na ile to możliwe, „trzymać ich blisko siebie”, aby uniknąć tym samym jeszcze większych problemów. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Realne zagrożenie. Nawał fotowoltaicznego szmelcu z ostatniej chwili
Realne zagrożenie. Nawał fotowoltaicznego szmelcu

Moc zainstalowanej fotowoltaiki w Polsce przekroczyła w końcu marca 13 gigawatów, czyli 13 000 000 000 watów. Fotowoltaika idzie jak burza, ale…

Dramat mieszkańców terenów zalanych po wysadzeniu tamy. Wstrząsająca relacja Zełenskiego [FOTO, WIDEO] z ostatniej chwili
Dramat mieszkańców terenów zalanych po wysadzeniu tamy. Wstrząsająca relacja Zełenskiego [FOTO, WIDEO]

– Z dachów zalanych domów ludzie widzą przepływające ciała. Widać to też po drugiej stronie. Bardzo trudno jest wydostać ludzi z okupowanej części obwodu chersońskiego. Kiedy ukraińskie siły próbują ich wydostać, okupanci strzelają do ratowników z daleka – powiedział w środę wieczorem prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Piotr Duda: Decyzja WSA jest skandaliczna. Ręce precz od Turowa z ostatniej chwili
Piotr Duda: Decyzja WSA jest skandaliczna. Ręce precz od Turowa

– Nie wiem, w jaki sposób nazwać decyzję pana sędziego. Nie wiem, czy była to nieodpowiedzialność, czy głupota. Dla mnie to jeden wielki skandal. Chodzi o bezpieczeństwo energetyczne, 8 proc. naszej energii elektrycznej. My jako Solidarność byliśmy w Luksemburgu, zatrzymaliśmy ten negatywny proces i zatrzymamy głupią decyzję sędziego – powiedział w programie „Gość wiadomości” przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda.

W Wielkiej Brytanii oburzenie „standardami WHO”. Tak, tymi samymi z Karty LGBT+ Trzaskowskiego z ostatniej chwili
W Wielkiej Brytanii oburzenie „standardami WHO”. Tak, tymi samymi z Karty LGBT+ Trzaskowskiego

Według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia, dzieci w wieku czterech lat, a także młodsze, powinny być uczone o „przyjemności podczas dotykania własnego ciała i masturbacji we wczesnym dzieciństwie” – pisze brytyjski Telegraph.

Pociąg amerykańskiej armii okradziony w Polsce. Nowe informacje z ostatniej chwili
Pociąg amerykańskiej armii okradziony w Polsce. Nowe informacje

– Trzy osoby zatrzymano w związku z kradzieżą skrzyń z amunicją z pociągu specjalnego na dworcu w Węglińcu – podał w środę PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Tomasz Czułowski. Skrzynie w środę rano odzyskali policjanci. Nie stwierdzono braku amunicji.

Negował zbrodnię katyńską. Jest prawomocny wyrok z ostatniej chwili
Negował zbrodnię katyńską. Jest prawomocny wyrok

Sąd apelacyjny w Pradze podtrzymał w środę wyrok ośmiu miesięcy więzienia w zawieszeniu dla byłego wiceprzewodniczącego Komunistycznej Partii Czech i Moraw (KSCzM) Josefa Skali za negowanie zbrodni katyńskiej. Skrócił też czas warunku z 5 lat do półtora roku. Wyrok jest prawomocny.

Pytanie od reportera TVN. Magdalena Ogórek oburzona z ostatniej chwili
Pytanie od reportera TVN. Magdalena Ogórek oburzona

– Telewizja TVN, która jest na miejscu w Bogatyni, w momencie kiedy polski rząd z wszystkich sił walczy o polską kopalnię, pyta o co? O sondaże – mówiła na antenie TVP Info oburzona Magdalena Ogórek.

Jest decyzja Facebooka. Konfederacja wraca na popularny portal społecznościowy z ostatniej chwili
Jest decyzja Facebooka. Konfederacja wraca na popularny portal społecznościowy

Konfederacja wraca na Facebooka. Profil, który śledziło ponad 600 tysięcy internautów, ponownie jest dostępny na popularnym portalu społecznościowym.

Mateusz Morawiecki: Odwaga ludzi pracy doprowadziła nas krętą ścieżką do odzyskania niepodległości, suwerenności z ostatniej chwili
Mateusz Morawiecki: Odwaga ludzi pracy doprowadziła nas krętą ścieżką do odzyskania niepodległości, suwerenności

Bunt ludzi pracy, ich odwaga doprowadziła nas krętą, wyboistą ścieżką do odzyskania niepodległości, demokracji, do odzyskania suwerenności - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Miejmy świadomość, że zła władza, która się wysługuje obcym, może doprowadzić do częściowej lub całkowitej utraty suwerenności - zaznaczył.

Kiedy obniżka stóp procentowych? Glapiński podał warunek z ostatniej chwili
Kiedy obniżka stóp procentowych? Glapiński podał warunek

– Jeśli inflacja spadnie poniżej 10 proc. i jeśli będzie pewne, że będzie ona spadać w następnych kwartałach, to pojawi się możliwość obniżki stóp procentowych – ocenił w środę prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński, odnosząc się do obniżki stóp procentowych.

Emerytury
Stażowe