„Spontaniczne pytanie” od „młodych” do Tuska. Zwrócono uwagę na jeden szczegół [WIDEO]
![„Spontaniczne pytanie” od „młodych” do Tuska. Zwrócono uwagę na jeden szczegół [WIDEO]](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c/uploads/news/102461/1680888839b666dd883c0ce32cb0fa00.jpg)
– Nie znam go, nie napisałem mu pytania – mówił Donald Tusk przed tym, jak Kacper Anciński zadał pytanie.
– To jest coś bardzo istotnego, od czego pan zaczął. Myślę, że wiele osób zgromadzonych na tej sali, tak samo jak ja, (…) czujemy że lży nam ta propaganda, która codzienni sączy się z „Wiadomości”, dzieli rodziny, jest to głęboko niesmaczne. Oczekuję, że pan jeszcze raz bardzo dosadnie powtórzy na tej sali, przy wszystkich ludziach, którzy zjechali z Częstochowy, regionu, okolicznych gmin wsi, że to się już nigdy więcej nie powtórzy i że rozliczymy ich po mam nadzieję wygranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich – powiedział młody mężczyzna.
„Pełen spontan”
Szef portalu tvp.info Samuel Pereira zwraca jednak uwagę w mediach społecznościowych na to, jak przedstawia się na Twitterze sam Kacper Anciński.
Na jego profilu czytamy: „Platforma Obywatelska, Wiceprzewodniczący Nowej Generacji Częstochowa, UWr, pasjonat lotnictwa, Dumny Europejczyk, Raków, Ekstraklasa enjoyer”.
„Pełen spontan” i „poparcie młodych” na spotkaniach Donalda Tuska („z szefem”) wygląda tak 😎 pic.twitter.com/N1odyPJm0u
— Samuel Pereira (@SamPereira_) April 7, 2023