Sędzia przywołał Roberta Lewandowskiego. Te słowa zaskoczyły napastnika FC Barcelona

Mateu Lahoz, sędzia, który prowadził niedawny mecz FC Barcelona z Gironą, wdał się w wymianę zdań z Robertem Lewandowskim. Polski napastnik został zawołany przez arbitra i nie krył zdziwienia, kiedy ten zwrócił się do niego z pewnym pytaniem. 
Robert Lewandowski Sędzia przywołał Roberta Lewandowskiego. Te słowa zaskoczyły napastnika FC Barcelona
Robert Lewandowski / PAP/EPA/Quique Garcia

Arbiter Mateu Lahoz w czasie ostatniego meczu przywołał do siebie Lewandowskiego, który prawdopodobnie liczył na informacje dotyczące gola. Rozmowa potoczyła się jednak inaczej.

– Jak tam? Wszystko dobrze? – zapytał sędzia napastnika, co uchwyciły kamery telewizji DAZN.

Lewandowski nie był pewien, o co chodzi rozmówcy, dlatego nachylił się do niego, by lepiej usłyszeć. 

– Wszystko dobrze w Barcelonie? Jak się żyje? – dopytał Lahoz.

Sędzia zaskoczył Lewandowskiego

Ostatecznie sędzia nie przekazał Polakowi żadnych informacji dotyczących gry. Jak zareagował Lewandowski? Okazuje się, że nie odezwał się do sędziego, tylko potrząsnął głową. Natomiast Lahoz posłał piłkarzowi uśmiech i poklepał go po plecach.

Ostatni mecz FC Barcelony z Gironą nie cieszył się uznaniem kibiców. Wręcz przeciwnie, został okrzyknięty jednym z najnudniejszych w całym sezonie. Wielu ekspertów zwróciło uwagę, że kapitan reprezentacji Polski nie trafia tak regularnie do siatki, jak dawniej. Lewandowski miał szansę na gola w piątej minucie, jednak uderzył nad poprzeczką. W kolejnych minutach gry doskwierał mu ból z powodu urazu. Piłkarz cały czas gra z lekkim naderwaniem mięśnia, a kontuzja ta dokucza mu od mistrzostw świata w Katarze. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, co z pewnością nie było zadowalające dla kibiców. FC Barcelona oddała zaledwie trzy strzały na bramkę, a Girona FC zero. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Małopolska: Zawalił się budynek gospodarczy w Falniowie. Trwa akcja ratownicza z ostatniej chwili
Małopolska: Zawalił się budynek gospodarczy w Falniowie. Trwa akcja ratownicza

Strażacy ze specjalistycznej grupy poszukiwawczo-ratowniczej pracują na miejscu zawalonego budynku gospodarczego w Falniowie (pow. miechowski). W budynku przygnieciona jest jedna osoba – poinformował PAP rzecznik małopolskiej straży Hubert Ciepły. W środku znajdują się również zwierzęta.

Sprawdza się w boju w najróżniejszych okolicznościach. Ukraińcy chwalą polski sprzęt wojskowy z ostatniej chwili
"Sprawdza się w boju w najróżniejszych okolicznościach". Ukraińcy chwalą polski sprzęt wojskowy

Przekazany przez Polskę sprzęt potwierdził swoją jakość na froncie. Sprawdza się w boju w najróżniejszych okolicznościach - ocenia w rozmowie z PAP.PL wiceminister obrony Ukrainy Hanna Malar.

Łukaszenka podjął decyzję: Ta zmiana zwiastuje zwiększenie wrogości wobec Polski z ostatniej chwili
Łukaszenka podjął decyzję: "Ta zmiana zwiastuje zwiększenie wrogości wobec Polski"

Alaksandr Łukaszenka powołał nowego szefa służby granicznej Białorusi. Został nim Konstantin Mołostow, który ma posiadać bardzo bliskie związki z Rosją. Głos w tej sprawie zabrał pełnomocnik polskiego rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej Stanisław Żaryn.

Szynkowski vel Sęk: Deklaracje unijnych komisarzy potwierdzają, że nowela ustawy o SN była szczegółowo uzgadniana z ostatniej chwili
Szynkowski vel Sęk: Deklaracje unijnych komisarzy potwierdzają, że nowela ustawy o SN była szczegółowo uzgadniana

Publiczne deklaracje dwójki komisarzy UE potwierdzają, że sprawa nowelizacji ustawy o SN była przedmiotem szczegółowych uzgodnień, a wejście w życie ustawy, skierowanej do TK, otworzyłoby drogę do pozyskania funduszy z KPO - powiedział PAP minister ds. UE Szymon Szynkowski vel Sęk.

Nie ma zgody na przymusową relokację migrantów z ostatniej chwili
"Nie ma zgody na przymusową relokację migrantów"

Stanowisko prezydenta Andrzeja Dudy jest znane od lat i koresponduje ono z wypowiedziami przedstawicieli rządu; nie ma zgody na przymusową relokację migrantów w UE - mówiła w sobotę w PR24 prezydencka minister Małgorzata Paprocka.

Nowy program w TVP. Prowadzącymi Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek z ostatniej chwili
Nowy program w TVP. Prowadzącymi Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek

Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek mają poprowadzić nowy program na antenie Telewizji Polskiej – "Arena poglądów". Format będzie realizowany z udziałem publiczności.

Wiceszefowa KE: Nowelizacja ustawy o SN wypełnia kamień milowy z ostatniej chwili
Wiceszefowa KE: Nowelizacja ustawy o SN wypełnia "kamień milowy"

Wiceszefowa Komisji Europejskiej Vera Jourova w rozmowie z TVN24 potwierdziła, że projekt nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym, który obecnie czeka na rozpatrzenie przez Trybunał Konstytucyjny, wypełni "kamień milowy" dotyczący sądownictwa i odblokuje środki z KPO.

Lokalne postępy ukraińskich wojsk pod Bachmutem z ostatniej chwili
Lokalne postępy ukraińskich wojsk pod Bachmutem

Na różnych odcinkach frontu ukraińskim wojskom udało się posunąć do przodu na odległość do 1,4 km – powiedział w sobotę na antenie telewizji rzecznik Wschodniego Zgrupowania Wojsk ukraińskiej armii Serhij Czerewaty, relacjonując sytuację w rejonie Bachmutu.

Już dawno powinna odejść. Burza po występie Małgorzaty Rozenek w Dzień Dobry TVN z ostatniej chwili
"Już dawno powinna odejść". Burza po występie Małgorzaty Rozenek w Dzień Dobry TVN

Od momentu, gdy Małgorzata Rozenek rozpoczęła pracę w „Dzień dobry TVN”, po każdym jej występie w mediach społecznościowych pojawia się fala negatywnych komentarzy. Tak było również po ostanim występie.

Niemcy uważają lewicowy ekstremizm za realne zagrożenie [SONDAŻ] z ostatniej chwili
Niemcy uważają lewicowy ekstremizm za realne zagrożenie [SONDAŻ]

59 procent obywateli Niemiec uważa, że lewicowy ekstremizm stanowi obecnie realne zagrożenie w Niemczech. Wskazują na to wyniki sondażu przeprowadzonego na zlecenie niemieckiej agencji informacyjnej dpa. Tylko cztery procent respondentów stwierdziło, że lewicowy ekstremizm nie stanowi żadnego zagrożenia.

Emerytury
Stażowe