REKLAMA

To jakieś szaleństwo... Areszt dla mężczyzny, który swoje dziecko płci żeńskiej nazwał córką

Sąd w Kanadzie wydał orzeczenie ws. Roberta Hooglanda, nakazując jego aresztowanie. Zdaniem składu orzeczniczego dopuścił się on “ciężkiego” przestępstwa, które polegało na “znieważeniu” swojego biologicznego dziecka płci żeńskiej określając je jako córkę. Okazuje się, że dziewczynka uznaje siebie za transpłciową.
 To jakieś szaleństwo... Areszt dla mężczyzny, który swoje dziecko płci żeńskiej nazwał córką
/ pixabay.com

Mężczyzna podzielił się z mediami swoją historią. Zgodnie z jego relacją dziecko miało się od dłuższego czasu zmagać z poważnymi problemami na tle psychicznym – dziewczynka miała wpaść w nieodpowiednie towarzystwo i wpadać w tarapaty, a także podjęła próbę samobójczą.

W okolicach 7 klasy szkoły podstawowej zauważył, że jego dziecko ścięło długie włosy. Hoogland wiąże to z momentem, kiedy szkoła pokazała jego córce materiały SOGI 123 dotyczące seksualności.

Jak twierdzi mężczyzna władze szkoły w tajemnicy przed rodzicami zmieniły biologiczną płeć dziecka, a także jego imię kierując się m.in. opinią psychologa zajmującego się ideologią płci dr Wallace’a Wonga, który polecił nawet dziewczynce wzięcie testosteronu.

Zarówno dziecko, jak i jej matka podpisali się po formularzem, gdzie wyrażono zgodę na przeprowadzenie transformacji płci. 

Oto jestem, siedzę tam jako rodzic i patrzę, jak niszczone jest zdrowe dziecko. I nie mogę nic zrobić, jak tylko siedzieć z boku, zgodnie z poleceniem sądu, na które mogę tylko przystać albo trafić do więzienia

– powiedział Hoogland w jednym z wywiadów.


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura