„To może porozmawiamy, jak Pan próbował wymusić lądowanie?” Pilot Jaka-40 ze Smoleńska „skasował” Sikorskiego

– Józef Stalin pozbawił Polskę uczestnictwa w Planie Marshalla, a rząd PiS rozważa pozbawienie Polski uczestnictwa w Europejskim Planie Odbudowy – mówił Radosław Sikorski, komentując doniesienia o tym, że wobec obstrukcji wykonania polskiego Krajowego Planu Odbudowy ze strony Komisji Europejskiej rozważane jest wycofanie się Polski z tzw. koronafunduszu. Na tweet konta PO odpowiedział Artur Wosztyl, pilot Jaka-40, który lądował w Smoleńsku przed Tu-154M.
Radosław Sikorski „To może porozmawiamy, jak Pan próbował wymusić lądowanie?” Pilot Jaka-40 ze Smoleńska „skasował” Sikorskiego
Radosław Sikorski / Wikipedia domena publiczna

Idźcie z tą tępą propagandą do EPL i razem sobie spłacajcie cudze długi, a od Polski von z tymi brudnymi łapami! Polska nie będzie spłacała długów innych państw! [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– odpowiedział Wosztyl.

Na to uaktywnił się były minister w rządzie Tuska Radosław Sikorski.

Zmieścisz się, śmiało; Może tragedii nie będzie

– skomentował Sikorski, odwołując się do jednej z wrzutek medialnych na temat „nagrań z kokpitu Tupolewa”, jakie pojawiły się w „wiodących mediach na temat katastrofy.

To może porozmawiajmy o tym, jak próbował Pan wymusić lądowanie Jak-40 we Lwowie poniżej warunków minimalnych na pasie w remoncie?

– zapytał Artur Wosztyl.

Odpowiedzi jak dotąd brak.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe