Łzy w oczach Kamila Stocha. „Poświęciłem naprawdę wiele” [WIDEO]

Pewnie za jakiś czas zdam sobie sprawę, że te miejsca takie są i wielu chciałoby być na moim miejscu. Ale ja naprawdę poświęciłem bardzo wiele, by zakończyło się to inaczej – mówił tuż po olimpijskim konkursie na dużej skoczni Kamil Stoch.
Kamil Stoch Łzy w oczach Kamila Stocha. „Poświęciłem naprawdę wiele” [WIDEO]
Kamil Stoch / fot. TVP Sport

Stoch po pierwszej serii miał zaledwie 0,4 pkt straty do miejsca na podium. W drugiej jednak nie poprawił swojej pozycji.

Nie będę tego oceniał w żaden sposób. Robiłem, co mogłem, na więcej nie było mnie stać. I tego najbardziej żałuję – powiedział tuż po konkursie reprezentant Biało-Czerwonych. – Pewnie za jakiś czas zdam sobie sprawę, że te miejsca takie są i wielu chciałoby być na moim miejscu. Ale ja naprawdę poświęciłem bardzo wiele, by zakończyło się to inaczej – dodał.

Jak stwierdził polski skoczek, w obydwu skokach „czegoś zabrakło, skoro po obu miał czwarte miejsce”. – Na więcej nie było mnie jednak stać – przyznał.

To, co się wydarzyło, nie przysłoni mi radości ze skakania. Rywalizacja jest jednak rywalizacją i inaczej przeżywać tego nie potrafię. Dziękuję wszystkim za wiarę i wsparcie, nawet kiedy mi tego brakowało – zakończył.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe