Nieoficjalnie: Nie żyje znany rosyjski miliarder i jego rodzina. „Zasztyletowani we własnym domu”

Właściciel koncernu farmaceutycznego Medstom Wasilij Mielnikow oraz jego rodzina nie żyją – poinformował serwis NEXTA. Podobną informację opublikował dziś rano także oddział „Komsomolskiej Prawdy” z Niżnego Nowogrodu, gdzie miało dojść do zabójstwa.
 Nieoficjalnie: Nie żyje znany rosyjski miliarder i jego rodzina. „Zasztyletowani we własnym domu”
/ fot. Twitter / nnov.kp.ru

Biznesmen Wasilij Mielnikow, właściciel firmy Medstom, został zamordowany wraz z rodziną w Niżnym Nowogrodzie. Biznesmen, jego żona i dwoje nieletnich dzieci zostali zasztyletowani we własnym domu. Śledztwo jest w toku. Nie wyklucza się, że było to zabójstwo na zlecenie” – przekazał na Twitterze serwis NEXTA.

Informację o zabójstwie przekazał dziś rano także oddział „Komsomolskiej Prawdy” z Niżnego Nowogrodu. Jak podkreślono, „poranek 23 marca w Niżnym Nowogrodzie rozpoczął się od głośnego wydarzenia: w mieszkaniu w centrum miasta znaleziono zamordowaną czteroosobową rodzinę. Prokuratura Obwodu Niżnego Nowogrodu potwierdziła tę informację”.

Według informacji rosyjskiej gazety do zabójstwa czteroosobowej rodziny doszło w „wysokiej klasy pięciopiętrowym apartamentowcu przy ulicy Minin”. „W środę rano w jednym z mieszkań znaleziono zamordowanego mężczyznę, kobietę i dwoje dzieci – wszyscy mieli rany kłute na ciele” – czytamy. Na miejscu pracują obecnie służby i przedstawiciele prokuratury.

„Komsomolskaja Prawda” donosi – powołując się na jeden z rosyjskich kanałów na Telegramie – że zamordowani to znany biznesmen z Niżnego Nowogrodu, właściciel farmaceutycznego koncernu Medstom Wasilij Mielnikow i jego rodzina.

Gazeta pisze, że zwróciła się do firmy Medstom, prosząc o potwierdzenie informacji o śmierci Mielnikowa. Przedstawiciele spółki przekazali, że „nie mogą odpowiadać na takie pytania”, ale nie zaprzeczyli medialnym doniesieniom. „Komsomolskaja Prawda” ustaliła, że Mielnikow nie pojawił się dziś w pracy.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe