[VIDEO] Magazyn Śledczy: Kulisy "inżynierii finansowej" we wrocławskim ratuszu za czasów Dutkiewicza

Magazyn Śledczy Anity Gargas ma ujawnić kulisy „inżynierii finansowej” we wrocławskim ratuszu za rządów prezydenta Rafała Dutkiewicza.
Urząd Miejski Wrocław [VIDEO] Magazyn Śledczy: Kulisy
Urząd Miejski Wrocław / Screen YouTube Magazyn Śledczy Anity Gargas

Jakie wrogie i niezgodne z prawem działania urzędników miały, według biegłego prokuratury, doprowadzić do upadku świetnie prosperującą, zatrudniającą setki osób firmę budowlaną? Którzy wysocy urzędnicy magistratu wrocławskiego są, w opinii biegłego, odpowiedzialni za nałożenie na firmę Hydrobiel bezzasadnych kar?

Dlaczego, mimo wyroków sądowych, miasto Wrocław odmówiło firmie Hydrobiel zapłaty ponad 14 milionów złotych za wykonanie dodatkowych prac? Jaki wpływ na zadłużenie wrocławskiego ratusza mogły mieć decyzje o nakładaniu kar umownych w wysokości 150 milionów na przedsiębiorców wykonujących zlecenia dla miasta?

Czy ówczesny prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wiedział, że nieprawidłowe kary mogły być księgowane jako potencjalny przychód miasta? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 23:10 w TVP1.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe