„To nie było właściwe”. Musk zapowiada, że po zawarciu umowy z Twitterem zniesie ban dla Trumpa

Podczas konferencji FT Live's Future of the Car Elon Musk powiedział, że zbanowanie Donalda Trumpa na Twitterze nie było właściwe. – Odwróciłbym [Trumpowi – przyp. red.] stały zakaz – zapowiedział miliarder.
 „To nie było właściwe”. Musk zapowiada, że po zawarciu umowy z Twitterem zniesie ban dla Trumpa
/ Donald Trump / fot. Flickr / Gage Skidmore / CC BY 2.0 | Elon Musk / Flickr/Steve Jurvetson/CC BY 2.0

Odwróciłbym stały zakaz [Donalda Trumpa – przyp. red.]. Nie jestem jednak jeszcze właścicielem Twittera. Więc to nie jest rzecz, która na pewno się wydarzy, bo co, jeśli nie będę właścicielem Twittera? – mówił Elon Musk podczas konferencji FT Live's Future of the Car. Wypowiedź CEO Tesli cytuje m.in. CNBC.

 

 

Stałe bany powinny być niezwykle rzadkie i naprawdę zarezerwowane dla kont, które są botami lub kontami scamowymi, spamowymi… Naprawdę uważam, że zbanowanie Donalda Trumpa nie było właściwe – podsumował miliarder. 

Donald Trump został zbanowany przez platformę Twitter 6 stycznia 2021 roku w związku z zamieszkami jego zwolenników na Kapitolu. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe