[WIDEO] „Interesuje mnie Polska. Pokażemy, do czego jesteśmy zdolni”. Kadyrow grozi Polsce

Przywódca Republiki Czeczeni opublikował nowe nagranie, w którym stwierdził, że po zakończeniu wojny na Ukrainie następnym celem ataku będzie Polska.
Szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow  [WIDEO] „Interesuje mnie Polska. Pokażemy, do czego jesteśmy zdolni”. Kadyrow grozi Polsce
Szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow / fot. YouTube / BBC News

Kadyrow przekazał w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu, że rosyjskie wojska weszły już do Lisiczańska i prawie zajęły Siewierodonieck. Stwierdził rownież, że ważną rolę w walkach w Donbasie odgrywa formacja policyjna, w której służą Czeczeni – Rosgwardia.

– Panika u nich. Tak też powinno być. Jeśli człowiek nie ma racji, albo państwo, to zawsze tak się dzieje. Ukraina to już zamknięta kwestia – powiedział przywódca Czeczeni, po czym wygłosił groźby pod adresem Polski.

Interesuje mnie Polska. Polsko, co ty chcesz osiągnąć? Po Ukrainie, jeśli będzie drużyna, w 6 sekund pokażemy, do czego jesteśmy zdolni. Lepiej zabierzcie swoją broń, swoich najemników. Przynieście oficjalne przeprosiny naszemu ambasadorowi. Tak tego nie zostawimy – zagroził Kadyrow.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe