Awantura na antenie! Szokujące słowa radnej PO z Warszawy. Prowadzący nie wytrzymał [WIDEO]

W programie „Punkt Widzenia” na antenie Polsat News doszło do ostrej dyskusji w sprawie nadania jednej ze stołecznych ulic imienia Lecha Kaczyńskiego.
 Awantura na antenie! Szokujące słowa radnej PO z Warszawy. Prowadzący nie wytrzymał [WIDEO]
/ fot. Polsat News - Twitter

 

W tym momencie jest to zbyt emocjonalny moment. Zbyt bieżący. Radni PiS w Radzie Warszawy podchodzą w agresywny sposób w stosunku do ulicy Lecha Kaczyńskiego. My staramy się uniknąć tego – mówiła dziś w programie „Punkt Widzenia” na antenie Polsat News warszawska radna PO Joanna Staniszkis zapytana o sprawę ulicy Lecha Kaczyńskiego.

– My mamy odmienne zdanie, jak bardzo był zasłużony. Także dla Warszawy. I mamy takie prawo. Chcemy może odczekać jeszcze jakiś czas – dodała.

Prowadzący program Grzegorz Jankowski pozwolił sobie na prywatną opinię: – Uważam jako stary Warszawiak, że Lech Kaczyński powinien mieć ulicę w Warszawie już dawno, dawno temu i nie jakąś gdzieś na uboczu.

Nie ma takiej ulicy (…) Uważamy, że Aleja Armii Ludowej jest jakby... za duża. To Trasa Łazienkowska cała… – odparła radna PO.

– No i co? To nie jest godna nazwa? – zapytał prowadzący.

No uważamy, że za godna, znaczy ulica jest za godna. Ja tak przynajmniej uważam i szczęśliwie nie jestem jedyna. No nie, uważamy, że jakaś średnia ulica, może nie na uboczu… – odpowiedziała Staniszkis.

Prezydent pani kraju! Człowiek, który zginął w katastrofie! Prezydent pani miasta, działacz opozycyjny… – wtrącił widocznie zirytowany prowadzący program.

Jak Kaczyński odejdzie, to wtedy nazwiemy ulicę (…) Nie odpowiada nam jego brat bliźniak, który się zachowuje po prostu tragicznie… – kontynuowała radna PO, na co drugi zaproszony gość - aktywista miejski Jan Śpiewak zareagował krótkim: „O Boże…”.

Cała sytuacja miała miejsce w 47 minucie programu.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe