[WIDEO] Potworny nokaut. Jędrzejczyk runęła na ziemię. To koniec kariery polskiej zawodniczki

Joanna Jędrzejczyk przegrała z Chinką Weili Zhang przez nokaut w drugiej rundzie. Tuż po zakończeniu walki Polka ogłosiła zakończenie kariery.
 [WIDEO] Potworny nokaut. Jędrzejczyk runęła na ziemię. To koniec kariery polskiej zawodniczki
/ zrzuca ekranu z serwisu YouTube

W drugiej rundzie walki Jędrzejczyk nadziała się na potworny "backfist" rywalki i wylądowała na deskach. Dla Polki był to powrót do oktagonu po ponad dwóch latach przerwy.

Po chwili okazało się, że była to ostatnia walka w bogatej karierze olsztynianki. W wywiadzie z Danielem Cormierem Jędrzejczyk ogłosiła zakończenie przygody ze sportem.

"Chcę zostać mamą"

– Kocham Was wszystkich. Dziękuję bardzo wszystkim ludziom i całej organizacji UFC. Przepraszam, ale ciężko jest mi opanować emocje. Przepraszam Danę White'a, że go zawiodłam. Kiedyś otrzymałam ogromny kredyt zaufania i wielką szansę. Poznałam świetne osoby, dawałam z siebie wszystko i mam nadzieję, że dostarczyłam wam wielu emocji. To były wspaniałe lata. Teraz chcę zostać mamą i mocniej zająć się swoimi interesami. Jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że zawsze tak będzie

– powiedziała Jędrzejczyk po walce.

Polka była związana z UFC od 2014 roku. W latach 2015-2017 była mistrzynią tej organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg). 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe