To już pewne. Arndt Freytag von Loringhoven potwierdził zakończenie misji ambasadora Niemiec w Polsce

- Żegnamy @Amb_Niemiec Arndt Freytag von Loringhoven, który kończy swoją misję w Polsce. Dziękujemy - napisała trzy dni temu Anna Radwan na Twitterze. Do tej pory nikt tej informacji nie potwierdzał.
Ambasador Niemiec w Polsce Arndt Freytag von Loringhoven To już pewne. Arndt Freytag von Loringhoven potwierdził zakończenie misji ambasadora Niemiec w Polsce
Ambasador Niemiec w Polsce Arndt Freytag von Loringhoven / Screen YouTube International Institute for Counter-Terrorism (ICT)

Anna Radwan jest założycielką Instytutu In.Europa. Jak czytamy na stronie instytutu: "socjolożka, absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW oraz podyplomowych studiów europejskich w Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo tematyką europejską zajmuje się od 16 lat. Zaczynała jako wolontariuszka od zaangażowania w kampanię przed referendum na rzecz przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Następnie pracowała w Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana u boku jej ówczesnej szefowej, a obecnie europosłanki, Róży Thun. W latach 2006-2015 była szefową Fundacji Schumana (obecnie zasiada w Zarządzie tej organizacji). W 2016 roku była dyrektorką Instytutu Bronisława Komorowskiego. Autorka monografii „Schuman i jego Europa” (wyd. 2015)"

- To wielki zaszczyt, że Wanda Traczyk-Stawska przybyła na moje pożegnalne przyjęcie w Warszawie. Mądra Orędowniczka pokoju i pojednania, którą bardzo podziwiam. #NigdyWięcejWojny

- pisze teraz Arndt Freytag von Loringhoven

Arndt Freytag von Loringhoven

Arndt Freytag von Loringhoven złożył listy uwierzytelniające na ręce Prezydenta Andrzeja Dudy 15 września 2020 w atmosferze pewnego skandalu i po dłuższym oczekiwaniu. Jest synem niemieckiego nazisty Bernda Freytag von Loringhovena, oficera Wehrmachtu i adiutanta szefów sztabu Oberkommando des Heeres: generałów Heinza Guderiana i Hansa Krebsa.

Czytaj również: Demonstrujący krzyczeli "Je**ć PiS". Niemiecki ambasador chwali Paradę Równości

1 września nowy ambasador Niemiec udostępnia m.in. artykuł Jana Grabowskiego oskarżającego Polaków...

[FOTO] "Co to za szkaradztwo?". Dla Rosjan Niemcy mają NS2. Polakom ambasador Niemiec sprezentował... misia

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe