Giertych: "Na mnie Lis nakrzyczał podczas programu w TVP". Riposta była bezlitosna

Nie milkną komentarze w związku z aferą, która powstała wokół Tomasza Lisa. Do jednego z wpisów Szymona Jadczaka odniósł się Roman Giertych. Wpis byłego wicepremiera jednak nie wszystkim się spodobał.
 Giertych:
/ YouTube, Onet

W tym tygodniu Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski nagłośnił zarzuty, które Tomaszowi Lisowi postawili jego byli podwładni.

"Doprowadzanie pracowników do ataków paniki, poniżanie, wulgarne, seksistowskie odzywki, atmosfera przesiąknięta chamstwem" – czytamy na stronie Wirtualnej Polski.

W jednym ze swoich ostatnich wpisów Szymon Jadczak zwrócił się z prośbą do osób skrzywdzonych:

– PROŚBA !! Wiem, że osób skrzywdzonych (zwłaszcza kobiet) jest wiele więcej niż w tekście. Nie bójcie się! Nie wstydźcie się! Odważcie się mówić. Tę sprawę trzeba doprowadzić do końca. Ale mogę to zrobić tylko z Waszą pomocą - napisał Szymon Jadczak.

Na jego wpis odpowiedział Roman Giertych.

– Na mnie Lis nakrzyczał podczas programu w TVP „Co z tą Polską?” Nie wiem czy to też się liczy, bo nie miałem potem ataku paniki. Ale cieszę się, jeśli mogłem pomóc - napisał prawnik.

Wpis Romana Giertycha jednak nie wszystkim przypadł do gustu. Postanowiła na niego odpowiedzieć między innymi Wanda Buk – była wiceminister cyfryzacji.

– Ale śmieszek, boki zrywać.
Ciekawe jakby Pan Mecenas dworował gdyby Pana córkę latami mobbował jakiś seksistowski cham - napisała Wanda Buk.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe