Niepokojące zdjęcie Bogdana Kalusa. Co się dzieje ze znanym aktorem "Rancza"?

Bogdan Kalus w ostatnich latach zasłynął przede wszystkim z gry w serialu "Ranczo", gdzie wcielił się w postać Hadziuka. Teraz jednak fani artysty mogą czuć niepokój. Na profilu aktora pojawiło się bowiem zdjęcie, z którego jasno wynika, że aktor poddał się leczeniu.
 Niepokojące zdjęcie Bogdana Kalusa. Co się dzieje ze znanym aktorem
/ YouTube, TVN

Bogdan Kalus za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym na twarzy ma założoną maskę tlenową oraz najprawdopodobniej podłączoną kroplówkę. Fotografia zaniepokoiła fanów aktora, którzy w komentarzach pod postem postanowili życzyć mu przede wszystkim zdrowia.

Z opisu dowiadujemy się, że aktor poddał się kuracji w jednej z klinik, której specjalnością jest leczenie zatok oraz dolegliwości związane z chrapaniem.

Kim jest Bogdan Kalus?

Bogdan Kalus to aktor i artysta kabaretowy. Polscy widzowie mogli go spotkać w licznych krajowych filmach i serialach, lecz bez wątpienia największą popularność przyniosła mu gra w serialu "Ranczo", którego emisja odbywała się na antenie Telewizji Polskiej w latach od 2006 do 2009 roku i ponownie od 2011 do 2016 roku. W kultowym serialu Kalus wcielił się w postać Hadziuka – bywalca popularnej w Wilkowyjach ławeczki pod sklepem "U Więcławskiej".

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe