Krychowiak na celowniku rosyjskiej propagandy? „Grzegorz zostaje w Krasnodarze”

Grzegorz Krychowiak w ostatnim czasie nie ma łatwego życia. Jeden z czołowych reprezentantów Polski ostatnich lat jest na językach mediów w Rosji. Powodem takiej sytuacji jest kwestia jego dalszej kariery na wschodzie.
 Krychowiak na celowniku rosyjskiej propagandy? „Grzegorz zostaje w Krasnodarze”
/ YouTube, screen, Polsat

32-letni reprezentant Polski od sezonu 2021/2022 jest piłkarzem rosyjskiego FK Krasnodar. Jednak swoją przygodę z rosyjskim klubem Polak zdecydował się niedawno skrócić z powodu inwazji Rosji na Ukrainę. Krychowiak po wybuchu wojny na terytorium wschodniego sąsiada Polski zdecydował się skorzystać z nadarzającej możliwości od FIFA i zamroził swój kontrakt z rosyjskim zespołem. Wiosną polski pomocnik występował w greckim AEK Ateny.

Grzegorz Krychowiak zostanie w Rosji?

Według informacji podanych przez WP Sportowe Fakty Krychowiak najprawdopodobniej skorzysta ponownie z opcji zamrożenia kontraktu do czerwca 2023 roku. Rozmowy z klubem w tej sprawie miał już rozpocząć agent byłego triumfatora Ligi Europy. Polak być może już niedługo pojawi się w Szwecji lub Turcji, gdzie miejscowe kluby mają wykazywać zainteresowanie jego usługami. Do niedawna mówiono także o kierunku niemieckim, gdzie ewentualnym zainteresowanym jest berlińska Hertha.

Mimo wszystko media w Rosji, opierając się na niepotwierdzonych słowach agenta Polaka, uważają, że Krychowiak w Rosji zostanie.

 „Nie, to nieprawda. Grzegorz zostaje w Krasnodarze” – piszą rosyjskie portale, cytując domniemane słowa agenta polskiego pomocnika.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe