Czesław Michniewicz w opałach? "Śledczy składają apelację"

Złe wieści dla Czesława Michniewicza za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał dziennikarz Szymon Jadczak. Autor niedawnego tekstu na temat aktualnego selekcjonera reprezentacji Polski poinformował, że: "Śledczy składają apelację w sprawie meczu, po którym Michniewicz rozdawał pieniądze z łapówki" - napisał dziennikarz.
 Czesław Michniewicz w opałach?
/ YouTube, Kanał Sportowy

– Bardzo złe informacje dla Czesława Michniewicza. Śledczy składają apelację w sprawie meczu, po którym Michniewicz rozdawał pieniądze z łapówki. Prokuratura uważa, że to było przestępstwo - napisał Szymon Jadczak.

Wiadomość na ten temat podał także blog "Piłkarska Mafia".

– Prokuratura nie poddaje się ws. meczu Górnik Polkowice - Lech Poznań z 2004, gdzie Świt NDM zastosował tzw. podpórkę. Sąd uniewinnił oskarżonych w tej sprawie, b. piłkarzy Lecha, ale śledczy składają kasację - czytamy na Twitterze "Piłkarska Mafia".

 

Zamieszanie wokół Czesława Michniewicza

Czesław Michniewicz na początku bieżącego roku został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Na tym stanowisku niespodziewanie zastąpił Portugalczyka – Paulo Souse, który postanowił rozwijać swój trenerski warsztat w Brazylii. Jednak wokół Michniewicza jest głośno w związku z jego kontaktami z  Ryszardem F. pseud. "Fryzjer", który jest uważany za główną postać afery korupcyjnej w polskiej piłce nożnej. Samemu Michniewiczowi nic do tej pory w tej sprawie śledczy nie zdołali udowodnić.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe