Prezydent Duda uspokaja dziennikarza portalu TVP Info. „Delikatnie przypominam, że…”

Redaktor naczelny portalu tvp.info zamieścił komentarz do tekstu dziennikarki „Gazety Wyborczej”. Prawdopodobnie nie spodziewał się, że na jego wpis odpowie prezydent Andrzej Duda.
Andrzej Duda Prezydent Duda uspokaja dziennikarza portalu TVP Info. „Delikatnie przypominam, że…”
Andrzej Duda / fot. PAP/Piotr Nowak

„A co, jeśli opozycja wygra wybory i Sejm przyjmie uchwałę, że dublerzy muszą ustąpić w TK miejsca tym, którzy zostali wcześniej wybrani zgodnie z prawem? Bo jeśli prezydent chce być konsekwentny, to powinien przyjąć ślubowanie od legalnych sędziów. »W zasadzie tak powinno się stać. Będziemy tę opcję poważnie rozważać« – usłyszeliśmy zaskakującą odpowiedź” – czytamy w tekście Dominiki Wielowieyskiej opublikowanym przez redaktora naczelnego portalu tvp.info Samuela Pereirę.

Pereira dodał także swój komentarz do treści artykułu dziennikarki „Gazety Wyborczej”. Jak stwierdził, ma nadzieję, że „Dominika Wielowieyska kłamie, bo to, co ona opisuje po spotkaniu w Belwederze, to scenariusz antykonstytucyjnej totalnej hucpy z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy”.

Andrzej Duda odpowiada

Niespodziewanie na komentarz dziennikarza tvp.info zareagował… sam prezydent Andrzej Duda.

„Szanowny Panie Redaktorze, proszę czytać ze spokojem, albowiem delikatnie przypominam, że czyta Pan projekcję przyszłości autorstwa Pani Redaktor D. Wielowieyskiej w »GW«. Serdecznie pozdrawiam. Miłego dnia!” – odpisał Pereirze polski prezydent.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe