Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo. Grozi mu 50 lat więzienia!

Ricky Martin został oskarżony o kazirodztwo przez swojego 21-letniego bratanka. Jeżeli zarzuty się potwierdzą, gwiazdorowi może mu grozić nawet 50 lat więzienia.
Ricky Martin Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo. Grozi mu 50 lat więzienia!
Ricky Martin / fot. Cristian Castro - Wikipedia CC BY-SA 2.0

Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo

Kłopoty gwiazdora muzyki pop namnażają się. Na początku lipca media donosiły, że Ricky Martin miał dopuścić się przemocy domowej, a domniemaną ofiarą jest 21-letni siostrzeniec piosenkarza - Dennis Yadiel Sanchez. Informacje, które wyciekły do mediów teraz, są znacznie bardziej szokujące.

Jak podaje Portal PageSix, siostrzeniec Martina zarzucił mu także... kazirodztwo! Chłopak twierdzi, że utrzymywał kontakty seksualne z portorykańskim wokalistą przez 7 miesięcy. Ostatecznie to właśnie Dennis Yadiel Sanchez zakończył ich relację, co spotkało się z dużym niezadowoleniem piosenkarza, który miał stalkować Dennisa już po zakończeniu relacji.

Zgodnie z prawami Portoryko dotyczącymi „oskarżeń o kazirodztwo”, Ricky Martin może zostać skazany nawet na 50 lat więzienia, jeśli szokujące oskarżenia się potwierdzą.

Sam piosenkarz zaprzeczył wszystkim zarzutom poprzez komunikat swojego prawnika, Marty'ego Singera.

– Niestety osoba, która zgłosiła to twierdzenie [siostrzeniec Martina Dennis Yadiel Sanchez - red.], zmaga się z głębokimi problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym. Ricky Martin, oczywiście, nigdy nie był i nigdy nie będzie zaangażowany w jakikolwiek związek seksualny lub romantyczny ze swoim siostrzeńcem – poinformował Marty Singer.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe