Znana dziennikarka odchodzi z Polsatu po 24 latach

Jak podaje serwis „Wirtualne Media”, po 24 latach pracy w Polsacie, z telewizją żegna się znana dziennikarka informacyjna Agnieszka Mosór. W ostatnim czasie prowadziła ona „Wydarzenia”.
 Znana dziennikarka odchodzi z Polsatu po 24 latach
/ fot. Piotr Drabik - Flickr.com / CC BY 2.0

Znana dziennikarka odchodzi z Polsatu

Agnieszka Mosór w rozmowie z „Wirtualnymi mediami” skomentowała przyczyny swojego odejścia z Polsatu.

- Odchodzę, by uczyć się dalej, zwłaszcza że media dziś tak się zmieniają. W głowie mam już nowe plany. Wśród, nich na pewno zajęcia ze studentami i dzielenie się doświadczeniem, co daje mi mnóstwo satysfakcji. Ale najpierw czas na reset - poinformowała dziennikarka. Podziękowała swoim przełożonym za współpracę i zapewniła, że czas spędzony w Polsacie dawał jej dużą satysfakcję.

- Robiłam to o czym, od dziecka marzyłam. Dziękuję za to i za tyle lat zaufania prezesowi Zygmuntowi Solorzowi oraz moim byłym i obecnym szefom. Dziękuję całemu zespołowi „Wydarzeń”, przez te wszystkie lata łączyło nas znacznie więcej niż praca - podkreśliła Agnieszka Mosór.

Agnieszka Mosór pracowała w Telewizji Polsat od 1998. W latach 1999–2006 relacjonowała dla stacji negocjacje Polski z Unią Europejską. W Wydarzeniach do 2016, jako reporterka, zajmowała się głównie tematyką gospodarczą, europejską i polityką. Od czerwca 2006 do maja 2012 prowadziła poranne Graffiti w Polsat News. Od kwietnia 2016 prowadząca Wydarzenia o 15.50, od października 2016, także weekendowe główne Wydarzenia o 18.50. Od 2016 w Polsat News prowadziła program Gość Wydarzeń oraz Wydarzenia i Opinie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe