„Za sawiety!” Szokujące nagranie Rosjanina wypalającego sobie na piersi symbol rosyjskiej agresji na Ukrainę [WIDEO]

– Za rodinu! Za mat' Za [nieczytelne]! Za sawiety! – krzyczy na nagraniu dostępnym w sieci Rosjanin, któremu kolega rozgrzanym prętem wypala symbol rosyjskiej agresji na Ukrainę.
Rosjanin pozwala wypalić sobie symbol rosyjskiej agresji na Ukrainę „Za sawiety!” Szokujące nagranie Rosjanina wypalającego sobie na piersi symbol rosyjskiej agresji na Ukrainę [WIDEO]
Rosjanin pozwala wypalić sobie symbol rosyjskiej agresji na Ukrainę / Screen TT Nexta

Istnieje oczywiście jakaś część Rosjan, którzy protestują przeciwko wojnie. Trzeba jednak mieć świadomość, że znaczna większość pozostaje pod wpływem kremlowskiej propagandy, a niektórzy są wręcz nastawieni fanatycznie.

W sieci pojawiło się nagranie Rosjanina, który pozwala sobie wypalić rozgrzanym do czerwoności prętem symbol rosyjskiej agresji na Ukrainę, który dla większości cywilizowanego świata stał się już symbolem brutalności i zbrodni.

– Za rodinu! Za mat' Za [nieczytelne]! Za sawiety!

– krzyczy po wypaleniu symbolu na piersi Rosjanin.

 

Rosyjska agresja na Ukrainę

Trwa brutalna rosyjska inwazja na Ukrainę. Każdego dnia rośnie liczba ofiar, w tym ofiar pośród ludności cywilnej. Ukraińcom udało się odeprzeć Rosjan spod Kijowa, jednak ci skupili się na agresji na wschodzie i południu Ukrainy, gdzie odnieśli pewne sukcesy. Obecnie mówi się o ukraińskiej kontrofensywie w rejonie Chersonia.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe