Giertych do Bąkiewicza: „Chamie, mój wujek z Kedywu walnąłby ci w łeb”

A ty Bąkiewicz chamie wiesz co mój wujek z Kedywu zrobiłby tobie w 1944, gdyby usłyszał, że Polacy nie walczą z nazistami? – grzmi na Twitterze Roman Giertych.
Roman Giertych  Giertych do Bąkiewicza: „Chamie, mój wujek z Kedywu walnąłby ci w łeb”
Roman Giertych / fot. YouTube / Onet News

W poniedziałek 1 sierpnia ulicami Warszawy przeszedł Marsz Powstania Warszawskiego zorganizowany przez stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości, na czele którego stoi Robert Bąkiewicz.

ZOBACZ: 78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Tak Warszawiacy oddali hołd Powstańcom [FOTO, WIDEO]

Po godz. 17 z ronda Dmowskiego na Plac Krasińskich przemaszerował wielotysięczny tłum. Centrum miasta było spowite dymem z rac.

Uczestnicy wydarzenia nieśli ze sobą także transparenty z hasłami „Bóg, honor, ojczyzna”, „Chwała bohaterom”, „Pamiętamy o bohaterach” oraz baner z napisem „Stop totalitaryzmom”, nad którym umieszczone są przekreślone symbole sierpa i młota, swastyki, barwy tęczy a także zdjęcie twarzy prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Giertych do Bąkiewicza: Mój wujek walnąłby ci w łeb

Dzień po 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego nowy wpis w mediach społecznościowych opublikował mecenas Roman Giertych, odpowiedzialny za reaktywowanie Młodzieży Wszechpolskiej.

„A ty Bąkiewicz chamie wiesz co mój wujek z Kedywu zrobiłby tobie w 1944, gdyby usłyszał, że Polacy nie walczą z nazistami? e, egez, egezuka, no, powiem prościej: walnąłby ci w łeb” – napisał na Twitterze.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe