"Rzygnąłeś pan gadką". Młynarska wściekła na Bogusława Lindę

Paulina Młynarska powiedziała, co sądzi o wywiadzie, którego dla wrocławskiego Radia RAM udzielił ostatnio Bogusław Linda. Dziennikarka nie ukrywała tego, że kipią w niej emocje.
Paulina Młynarska
Paulina Młynarska / Screen z kanału YouTube / Paulina Młynarska


Bogusław Linda w czasie rozmowy z Ksenią Pletnovą przyznał, że nie akceptuje poprawności politycznej.

- Nie znoszę poprawności politycznej. Jeśli nie jesteśmy szowinistami, to po co ten podział na kobiety i mężczyzny. Ja uważam, że niczym się nie różnimy, wiec po ch**a ten podział. Ja uważam, że jesteście dużo lepsze i fajniejsze niż faceci, bo o tym nie mowie głośno, bo nie mogę. Więc jesteśmy na równi - mówił Linda. 

Ponadto powiedział, co sądzi na temat kobiecych ruchów w kinie. 

- Sądzę, że to jest totalna głupota. To jest coś takiego jak w Stanach Zjednoczonych, że przy Oscarze muszą być nominacje dla kobiet i muszą być nominacje dla Murzynów, czarnych, czy c**j, nie wiem, jak tam się ich nazywa, nie wiem, jak poprawnie politycznie mówić. Dlaczego? - pytał Linda.

Jego wypowiedź skomentowała Paulina Młynarska, która opublikowała wpis na Facebooku.

- Jest pan białym facetem, więc pewnie pan nie zauważył, ale do czasu wywalczenia i okupionego wielkim kosztem wprowadzenia parytetów, czy to w filmie, czy medycynie, albo polityce, goście wyglądający i zachowujący się jak pan stanowili 99 proc. dopuszczanych do pracy w prestiżowych zawodach i na wysokich stanowiskach. O nagrodach nie wspominając. Przypomnę, że Maria Skłodowska-Curie nie mogła osobiście odebrać Nobla, bo Akademia nie wpuszczała kobiet w swoje progi. Przeszliśmy kawał drogi od tamtej pory, ale pan nie rozumie - stwierdziła. 

W kolejnej części wywiadu gwiazdor podzielił się przemyśleniami w kwestii mężczyzn, którzy jego zdaniem dopiero po 40. stają się dorośli. 

- Facet robi się facetem nie w wieku 20 lat, nie w wieku 30. Facet się staje facetem dopiero po czterdziestce. Wy, kobiety, jesteście dużo wcześniej dojrzałe, a faceci są dziećmi do 40. roku życia, podejrzewam. Bo muszą nabrać doświadczenia. Muszą się obić, muszą stracić parę zębów, mieć parę złamanych kości - dodawał Linda w wywiadzie.

To właśnie ten fragment najbardziej rozjuszył prezenterkę. 

- No tu to mam ochotę się wydrzeć! Wiesz pan, dlaczego faceci późno dojrzewają? Między innymi dlatego, że patriarchalne społeczeństwo zarządzane przez takich jak pan zwala na kobiety opiekuńcze funkcje wobec słabszych - dzieci i seniorów! Bo ktoś tu, k***a, musi być dorosły, kiedy Piotruś Pan poluje, nurkuje, żegluje, skacze ze spadochronem, chla, jara, zajmuje się sobą i r*cha gdzie popadnie - pisała dziennikarka.
 

Szanowny Panie Bogusławie Lindo! Pozwolę sobie, w krótkich, żołnierskich słowach wyjaśnić dlaczego jest taka afera o...

Opublikowany przez Paulina Młynarska Sobota, 6 sierpnia 2022

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe