Bulwersujące słowa Rosjanki. To powiedziała do Ukrainki, którą spotkała na plaży [WIDEO]

Sieć obiegło nagranie, na którym słychać bulwersujące słowa wypowiedziane przez Rosjankę pod adresem napotkanej Ukrainki. Zdarzenie miało miejsce na plaży w Bad Wiessee (Niemcy).
Bulwersujące słowa Rosjanki Bulwersujące słowa Rosjanki. To powiedziała do Ukrainki, którą spotkała na plaży [WIDEO]
Bulwersujące słowa Rosjanki / Screen z Instagram.com/ksusha.felskaja

Kobieta zarzuciła rozmówczyni, że "Ukraińcy zajmują cały kraj". Nie zabrakło również antysemickich i rasistowskich komentarzy.

Ukrainka opisała całe zajście na Instagramie i wrzuciła nagranie. Przyznała, że po wybuchu wojny na Ukrainie musiała uciekać z dzieckiem za granicę. Udała się do miejscowości Bad Wiessee w Niemczech, gdzie szczęśliwie znalazła spokój i pracę.

Ukrainka nie spodziewała się, że coś tak przykrego może spotkać ją na jednej z plaż w mieście. Wyjawiła, że w pewnej chwili podeszła do niej kobieta, która najpierw wulgarnie zwróciła się do 2-letniego chłopca.

- Słuchaj, koleś, teraz szybko zbierasz swoje rzeczy i sp***asz do swojej Ukrainy. I weź swoją matkę - miała straszyć Rosjanka.

Ukrainka niezwłocznie stanęła w obronie swojego dziecka. Wtedy Rosjanka przystąpiła do ataku i stwierdziła, że Ukraińców należy "zniszczyć jak Żydów", a "Rosja wkrótce będzie wszędzie, od Moskwy po Monachium".

Dodała, że prezydent Putin wszystko "robi dobrze i słusznie dąży do eksterminacji ukraińskiego narodu".

Ukrainka zaskoczona skandalicznym zachowaniem kobiety opublikowała post na Instagramie. Gdy Rosjanka zorientowała się, że jest nagrywana, zaczęła mówić, że "rozmawia z naturą i ze swoim dzieckiem".
Sprawa została zgłoszona na policję. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe