„Ja w tym miesiącu trochę więcej zarobiłem…” Ten gest wobec emerytki poruszył internautów [WIDEO]

Znany youtuber Buczooo prowadzący kanał „Hi_5” pokazał, w jaki sposób pomógł schorowanej emerytce, która musiała przeznaczyć większą część swojej emerytury na podstawowe opłaty.
Piękny gest youtubera wobec emerytki „Ja w tym miesiącu trochę więcej zarobiłem…” Ten gest wobec emerytki poruszył internautów [WIDEO]
Piękny gest youtubera wobec emerytki / TikTok/hi_5_youtube


Inflacja, która wyniosła w lipcu 15,5 proc., sprawiła, że ludziom żyje się o wiele ciężej, a w szczególności emerytom. Sporym problemem stały się również opłaty za czynsz czy energię.

Wzrost cen przyczynił się do kłopotów wielu osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Buczooo z kanału „Hi_5” podniósł ten problem i w tym celu udał się na pocztę. Tam udało mu się zarejestrować wzruszającą scenę.

Robert Buczyński w czasie wizyty na poczcie zauważył staruszkę, która stała o kuli przy okienku. Youtuber usłyszał, że po zrobieniu opłat zostało jej zaledwie 688 złotych.

Youtuber postanowił wspomóc seniorkę

Mężczyzna wypłacił kilkaset złotych i przekazał je emerytce. Powiedział, że zrobił to po tym, jak usłyszał jej rozmowę z kasjerką.

– Ja w tym miesiącu trochę więcej zarobiłem, dlatego chciałem się z Panią podzielić – powiedział do emerytki.

Starsza pani nie chciała przyjąć pieniędzy i nie kryła zakłopotania. W końcu jednak zgodziła się na prezent. Internauci nie kryli wzruszenia tym wspaniałym gestem.

„Dobro zawsze wraca” – czytamy w komentarzach.

 

@hi_5_youtube Kochajmy się, bo nie warto inaczej 💛 #hi_5 #poland #people ♬ Tell Me Why I'm Waiting - Timmies/Shiloh


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe