„To ulotka Młodych Demokratów”. Kompromitacja Borysa Budki

„Mały, rodzinny sklep na północy Mazowsza. Komentarz zbędny…” – napisał na Twitterze Borys Budka z PO, do wpisu dołączając zdjęcie plakatu krytykującego rząd, jaki rzekomo miał zostać naklejony na wejściu do rodzinnego sklepu na północy Mazowsza. Sęk jednak w tym, że wszystko wskazuje na to, iż plakat jest ulotką… Młodych Demokratów, czyli młodzieżówki Platformy Obywatelskiej.
Borys Budka „To ulotka Młodych Demokratów”. Kompromitacja Borysa Budki
Borys Budka / screen YT - Radio Zet

Zgodnie z obowiązkiem nałożonym przez rząd informujemy: od 1 lutego do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów spożywczych jest objęta obniżoną stawką podatku VAT z 5% na 0%. 

Rząd nie chciał, abyśmy poinformowali o wyższych kosztach naszej działalności:

– wyższe ceny energii elektrycznej, ponad 30%
– wyższe ceny paliw, ponad 20%, opał ponad 40%
– wyższe ceny gazu, ponad 300%
– podniesienie składki zdrowotnej, 26%…

– to treść plakatu opublikowanego przez Borysa Budkę, który miał – według polityka – pojawić się na drzwiach rodzinnego sklepu na północy Mazowsza. „Komentarz zbędny…” – skomentował były lider PO.

Tymczasem internauta Maciej Stańczyk zwrócił uwagę na pewien drobny szczegół. Otóż po przyjrzeniu się zdjęciu widać, że na czerwonym pasku na plakacie widnieje podpis młodzieżówki PO – Młodych Demokratów. 

„Hej @bbudka! Zaznaczyłem żółtym kolorem te Twoją kompromitację. To ulotka Młodych Demokratow a nie rodzinnego sklepiku na Mazowszu [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – skomentował bloger na Twitterze.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe