Niemcy. Dwa gwałty na młodej Ukraince. W odstępie 10 minut

Do dramatycznych wydarzeń doszło 6 marca w hotelu Oscar Wilde nad Renem, gdzie przebywała 18-letnia Ukrainka. 38-latek z Tunezji i 26-latek z Nigerii usłyszeli zarzuty gwałtu na 18-latce. Mężczyźni mieli zaatakować w odstępie zaledwie 10 minut.
 Niemcy. Dwa gwałty na młodej Ukraince. W odstępie 10 minut
/ pixabay.com

Rachid B. z Tunezji i Abdullahi A. z Nigerii są oskarżeni o gwałt na 18-latce z Ukrainy. Prokuratorzy twierdzą, że podejrzani, którzy mają również obywatelstwo ukraińskie, nie znają się i nie działali w porozumieniu. Ataków dokonali w odstępie zaledwie 10 minut.

18-latka w dniu ataku wracała samotnie do swojej kwatery, a Rachid B. miał za nią podążać. Mężczyzna miał dokonać gwałtu w jej pokoju, po czym miał uciec. Zaledwie 10 minut później do pokoju miał wejść Abdullahi, który także miał zgwałcić dziewczynę. 

Prokuratura w Düsseldorfie utrzymuje, że mężczyźni nie planowali tego wcześniej, a dwa ataki jednego wieczora to zbieg okoliczności.

Jeśli zostaną uznani za winnych, Rachid i Abdullahi będą deportowani. Niemiecka posłanka Andrea Lindholz powiedziała "Bildowi", że policja i niemiecki władze muszą zrobić więcej, aby "zapewnić konkretną ochronę ukraińskim kobietom poprzez kontrolę zakwaterowania". 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe