Wydawca plotkarskiego portalu Pudelek przeprasza za oskarżenia o molestowanie

W 2019 roku dwaj lewicowi dziennikarze: Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej" i Michał Wybieralski z "Gazety Wyborczej" zostali na łamach "Codziennika Feministycznego" oskarżeni o molestowanie seksualne. Tekst napisało osiem kobiet, z czego cztery z nich się pod nim podpisały.
Przeprosiny na stronie Pudelka Wydawca plotkarskiego portalu Pudelek przeprasza za oskarżenia o molestowanie
Przeprosiny na stronie Pudelka / Screen Pudelek.pl

Jakub Dymek szybko zaprzeczył oskarżeniom o gwałt i wyjaśniał, że jedna z autorek publikacji - Dominika Dymińska - była przez ponad rok jego partnerką. Jego zdaniem w sytuacji przedstawionej w tekście seks odbył się za obustronną zgodą. 

 

Przeprosiny wydawcy Pudelka

- Wirtualna Polska Media S.A. – wydawca serwisu PUDELEK przeprasza Pana Jakuba Dymka za naruszenie jego dóbr osobistych poprzez zamieszczenie nieprawdziwych i obraźliwych informacji na Jego temat w artykułach pt. "Dwóch lewicowych dziennikarzy oskarżonych o GWAŁT i MOLESTOWANIE!" – z dnia 27 listopada 2017 r., "Prawicowy działacz kpi z molestowania feministki…" – z dnia 27 listopada 2017 r. oraz "TYLKO U NAS: Szkolna koleżanka wspomina dziennikarza oskarżonego o gwałt…" Stał się AGRESYWNY, ZNĘCAŁ SIĘ NADE MNĄ” – z dnia 28 listopada 2019 r.

- czytamy dziś na stronie Pudelka


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe