Kolega Roberta Lewandowskiego okradziony. Olbrzymia wartość strat

Thomas Müller, który był jednym z boiskowych kolegów Roberta Lewandowskiego, w trakcie gry Polaka w Bayernie Monachium został okradziony. Do zdarzenia miało dojść we wtorek, w czasie kiedy reprezentant Niemiec wraz z Bayernem mierzył się z FC Barceloną.
 Kolega Roberta Lewandowskiego okradziony. Olbrzymia wartość strat
/ Wikimedia/Autor: Werner100359/Lewandowski i Muller

Z pewnością ostatniego wtorku Thomas Müller nie będzie wspominać zbyt pozytywnie. Piłkarz Bayernu został okradziony. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wettlkam, położonej 40 km na południe od Monachium, we wtorek około godziny 22:00.

Thomas Müller obrabowany

Z ustaleń policji wynika, że zrabowane zostały takie przedmioty i środki finansowe jak gotówka, biżuteria i inne drogocenne rzeczy. Suma strat ma mieć wartość 6-cyfrowej sumy. Według mediów niemieckich mowa ma być o kwocie pół miliona euro. Z innych informacji wynika, że sprawców kradzieży miało być dwóch.

Z pewnością nie tego spodziewał się Thomas Müller. Piłkarz wczoraj obchodził swoje 33. urodziny i w dodatku jego drużyna pokonała w ramach spotkania fazy grupowej Barce z Robertem Lewandowskim w składzie 2-0.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe