Zaufany Niemiec Putina i jego fundacja ekologiczna. Sojusz który zrujnował bezpieczeństwo energetyczne Europy

Najbardziej zaufany Niemiec Putina oraz były kanclerz Gerhard Schroeder i fundacja ekologiczna, która w rzeczywistości miała zapewnić dokończenie budowy Nord Stream 2.
Bundestag. Flaga Niemiec Zaufany Niemiec Putina i jego fundacja ekologiczna. Sojusz który zrujnował bezpieczeństwo energetyczne Europy
Bundestag. Flaga Niemiec / Pixabay.com

Kulisy powstania i funkcjonowania niemiecko-rosyjskiego sojuszu, który zrujnował bezpieczeństwo energetyczne Europy i doprowadził do wojny na Ukrainie. W jaki sposób Rosja wykorzystuje powiązania służb specjalnych z czasów zimnej wojny do realizacji celów politycznych i biznesowych? Co wiadomo o relacjach byłego agenta Stasi Matthiasa Warniga z Władimirem Putinem?

 

Niemieccy politycy na pasku Kremla

Ilu czołowych polityków Niemiec lobbuje na rzecz Kremla? Pod czyje dyktando i za czyje miliony rząd Meklemburgii powołał Fundację Ochrony Klimatu? Ile razy w ostatnich latach i po co politycy Meklemburgii spotykali się się z zausznikami Kremla? Wpływowi niemieccy politycy na pasku kremlowskiej agentury w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:35 w TVP1.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe