Szymon Majewski wymownie o gwieździe TVN. Te słowa wyrażają wiele

Szymon Majewski przez wiele lat uchodził za jedną z głównych gwiazd stacji telewizyjnej TVN. Mimo wysokiego statusu w popularnej stacji telewizyjnej komik postanowił w 2012 roku odejść z TVN. Teraz gwiazdor co pewien czas udziela wywiadów, w których zdarza mu się komentować wydarzenia na pokładzie swojego dawnego pracodawcy.
 Szymon Majewski wymownie o gwieździe TVN. Te słowa wyrażają wiele
/ Szymon Majewski/YouTube/Kanał Sportowy/Screen

W wywiadzie dla serwisu "Jastrząb Post" Szymon Majewski skomentował zmiany, które zaszły w TVN. Komik był także pytany o angaż Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Dzień dobry TVN".

Szymon Majewski o zmianach w TVN i Małgorzacie Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pojawiła się na antenie stacji telewizyjnej TVN w nowej roli. Cekebrytka została jedną z prowadzących program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Jednak pierwsze odcinki z jej udziałem nie zbierają póki co zbyt wygórowanych ocen.

Na ten temat w wywiadzie z serwisem "Jastrząb Post" był pytany Szymon Majewski – były gwiazdor TVN. Na pytanie dotyczące Rozenek-Majdan w nowej roli odparł:

– Myślę sobie, że bardzo chciałbym widzieć tam Magdę Mołek. To jest bardziej moja bajka. Gdybym miał siadać na kanapie, to tam. No i u Doroty i Marcina. To zawsze - powiedział Majewski.

Komik powiedział także kogo mu najbardziej brak w TVN.

– Magdy Mołek zawsze będzie mi brakowało. I Justyny Pochanke. Cały czas uważam, że jest dla niej miejsce. Nie znam powodów odejścia Justyny, ale bardzo tęsknie za nią i za jej spokojem prezentowania tego, co się dzieje. Fajnie by było, gdyby takie powroty się zdarzały. Mam wrażenie, że tym huczniejszy będzie powrót, im dłuższa jest nieobecność - podkreślił.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe