"Wstyd! Brak klasy". Gwiazda TVN pod ostrzałem

Małgorzata Foremniak serca widzów TVN podbiła jako jurorka "Mam talent!". Tymczasem znalazła się w ogniu krytyki. Wszystko przez opublikowane zdjęcia sprzed zamku Windsor, gdzie tłumy składają kwiaty i opłakują zmarłą Elżbietę II.
logo TVN
logo TVN / / zrzut ekranu z serwisu YouTube / TVN Talent Show

Małgorzata Foremniak to znana polska aktorka, serca widzów TVN podbiła jako jurorka "Mam talent!". W mediach społecznościowych dzieli się swoim życiem zawodowym i osobistym. Obecnie relacjonuje swoją podróż do Wielkiej Brytanii. Jej najnowsze relacje wywołały oburzenie wśród internautów. 

Internauci nie mieli litości 

W poniedziałek w pogrzebie królowej Elżbiety II weźmie udział około 500 zagranicznych osobistości, w tym głowy wielu państw. Na uroczystości nie został zaproszony prezydent Rosji Władimir Putin.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września na zamku Balmoral w Szkocji w wieku 96 lat.  

Pod królewską rezydencją w Windsorze składane są kwiaty i znicze. Małgorzata Foremniak opublikowała na Instastory zdjęcia, na których mogliśmy ją zobaczyć pod zamkiem.

Aktorka pewnie nie spodziewała się, że jej relacja wywoła tyle negatywnych emocji wśród internautów. Zdjęcia gwiazdy TVN opublikował m.in. na swoim portalu Pudelek, pod artykułem wręcz roi się od niepochlebnych komentarzy:

Lans, lans, lans, tym razem ze zmarła Królową. Gratuluję pomysłu.

Wstyd! Brak klasy!! Tylko kompromitacja! 

Dla wyświetleń zrobi wszystko , jakby jej zależało na osobistym pożegnaniu to by tego nie pokazywała .

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe