Małgorzata Rozenek nie wytrzymała. Gwiazda TVN odpowiada na krytykę

W ostatnim czasie internauci nie oszczędzają Małgorzaty Rozenek. Odkąd celebrytka została nową prowadzącą program "Dzień Dobry TVN" znalazła się pod czujną obserwacją widzów, którzy wytykają jej każdą wpadkę i potknięcie. Okazuje się, że nie tylko poczynania w TVN nie przypadają niektórym do gustu.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek nie wytrzymała. Gwiazda TVN odpowiada na krytykę
Małgorzata Rozenek / zrzut ekranu z serwisu YouTube / Super Express 2 / logo TVN

Start jednej z najbardziej znanych polskich celebrytek w „Dzień dobry TVN” nie należy do najłatwiejszych. Media wyłapują każdą wpadkę nowej prowadzącej. Pod postami w mediach społecznościowych TVN z jej udziałem roi się od negatywnych komentarzy. Co ciekawe krytyka coraz częściej pojawia się również na jej profilu. 

Rozenek nie wytrzymała

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Pokazuje tam m.in. swoją metamorfozę po trzeciej ciąży. Efekty dla wielu są imponujące, pojawiają się jednak też skrajnie negatywne komentarze. 

"Przesada już" - brzmi jeden z komentarzy. 

"Wydaje mi się, że już wpadłaś w obsesję na punkcie swojego wyglądu i zaczyna to być niesmaczne" - czytamy dalej. Komentarzy jest wiele, co można zweryfikować pod postami celebrytki. 

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i odpowiedziała na jeden z wpisów. "Dziewczyny, nie chce żeby to zabrzmiało niegrzecznie, serio  ale moje treści się nie zmienią, a nie chce Was wkurzać, to nie jest moja intencja i nigdy nie była. Może ten profil po prostu Ci nie odpowiada, może treści tu pokazywane nie są czymś czego szukasz?" - napisała w odpowiedzi. 

W kolejnym komentarzu nowa prowadząca "Dzień dobry TVN" krótko odpowiedziała, że nie zgadza się z negatywnymi opiniami swoich obserwatorów. 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Urzędnik warszawskiego ratusza zatrzymany przez CBA Wiadomości
Urzędnik warszawskiego ratusza zatrzymany przez CBA

Michał D. szef Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego stołecznego ratusza został zatrzymany w środę przez CBA na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Komisja PE wykreśliła stwierdzenie, że Polska ponosi największy ciężar pomocy Ukraińcom Wiadomości
Komisja PE wykreśliła stwierdzenie, że "Polska ponosi największy ciężar pomocy Ukraińcom"

Jacek Saryusz-Wolski poinformował o nietypowej sytuacji, do jakiej doszło w Parlamencie Europejskim. W czasie dzisiejszych obrad Komisji Zagranicznej miało miejsce coś zdumiewającego. Chodzi o pomoc naszego kraju dla Ukrainy.

Sąd nakazał TVN24 sprostowanie nieprawdziwych informacji o Funduszu Sprawiedliwości Wiadomości
Sąd nakazał TVN24 sprostowanie nieprawdziwych informacji o Funduszu Sprawiedliwości

Jest prawomocny wyrok sądu. Za jego sprawą redaktor naczelny TVN24 musi opublikować sprostowanie nieprawdziwych informacji w kwestii sposobu dysponowania środkami z Funduszu Sprawiedliwości.

Miedwiediew nie przebiera w słowach: NATO stanie się celem naszych sił zbrojnych Wiadomości
Miedwiediew nie przebiera w słowach: NATO stanie się celem naszych sił zbrojnych

Były prezydent i premier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew nie szczędził słów krytyki pod adresem Sojuszu. Ocenił, że "cywilizowany świat go nie potrzebuje".

Awaria wodociągowa w Warszawie. Zapadła się jezdnia Wiadomości
Awaria wodociągowa w Warszawie. Zapadła się jezdnia

W wyniku nocnej awarii wodociągowej doszło do podmycia jezdni na placu Hallera. W zapadlisko wpadły dwa samochody. Kierowca pierwszego nie zauważył dziury w kałuży. Prowadzący drugie auto myślał, że zdoła przejechać.

Czesław Michniewicz zdradził, czego zabronił piłkarzom przed meczem z Argentyną. Trudno się odpowiednio przygotować Wiadomości
Czesław Michniewicz zdradził, czego zabronił piłkarzom przed meczem z Argentyną. "Trudno się odpowiednio przygotować"

Już niedługo obejrzymy mecz Polska - Argentyna. Emocje narastają nie tylko wśród kibiców, ale także piłkarzy, którzy z niecierpliwością wyczekują godz. 22:00 czasu miejscowego (w Polsce godz. 20:00). "Trudno się odpowiednio przygotować" - stwierdza trener biało-czerwonych.

Wybuch w ambasadzie Ukrainy w Madrycie. Poszkodowana jedna osoba Wiadomości
Wybuch w ambasadzie Ukrainy w Madrycie. Poszkodowana jedna osoba

Jeden z pracowników ambasady Ukrainy w Madrycie odniósł obrażenia w efekcie wybuchu, do którego doszło w środę przed południem.

Podejrzane zachowanie Putina. Uwagę zwraca jego stopa [WIDEO] Wiadomości
Podejrzane zachowanie Putina. Uwagę zwraca jego stopa [WIDEO]

Od wielu miesięcy w mediach nie brakuje doniesień o pogarszającym się stanie zdrowia Władimira Putina. Według informacji, do których mieli dotrzeć dziennikarze "The Sun" rosyjski przywódca jest poważnie chory. W grę wchodzi nawet rak trzustki i prostaty, a także choroba Parkinsona.

10 mld m3 gazu rocznie. Gazociąg Baltic Pipe osiągnął pełną przepustowość Wiadomości
10 mld m3 gazu rocznie. Gazociąg Baltic Pipe osiągnął pełną przepustowość

30 listopada br. gazociąg podmorski uzyskał docelową moc przesyłową w kierunku Polski, czyli 10 mld m3 rocznie. Energinet, duński operator systemu przesyłowego zakończył proces podłączenia tłoczni w Zealand do infrastruktury Baltic Pipe.

Nie żyje były chiński przywódca Jiang Zemin Wiadomości
Nie żyje były chiński przywódca Jiang Zemin

W wieku 96 lat z powodu białaczki i niewydolności organów zmarł w środę były przywódca Chin Jiang Zemin – poinformowały państwowe chińskie media. Był sekretarzem generalnym Komunistycznej Partii Chin (KPCh) w latach 1989-2002.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe