Polka zrobiła furorę w zagranicznym show. Światowe gwiazdy zachwycone jej występem [WIDEO]

Karolina Baran, występująca pod scenicznym pseudonimem Kaeyra, zanotowała bardzo udany występ w amerykańskim „Idolu”. Słów pochwały nie szczędziły jej światowej sławy gwiazdy muzyki jak Katy Perry czy Lionel Richie.
Karolina Baran Polka zrobiła furorę w zagranicznym show. Światowe gwiazdy zachwycone jej występem [WIDEO]
Karolina Baran / screen YT - TALENTKINGHD

W Stanach Zjednoczonych ruszyła już 21. edycja popularnego show „American Idol”. Wielu widzom nie trzeba przypominać, że polska edycja programu swego czasu była niezwykle popularna w naszym kraju. 

Nie da się ukryć jednak, że to występ w amerykańskiej edycji programu daje dużo większe możliwości, by zaistnieć na rynku muzycznym, i to zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z takiego założenia wyszła Karolina Baran, która wzięła udział właśnie w amerykańskim show i zrobiła na jurorach duże wrażenie swoim występem.

Światowe gwiazdy zachwycone Polką

Podczas występu Karoliny sam Lionel Richie zareagował na śpiew polskiej wokalistki głośnym „wow”, a gdy skończyła śpiewać, jurorzy nie ukrywali swojego zachwytu i nagrodzili Karolinę oklaskami.

Jesteś artystką, myślę, że masz to we krwi

– mówiła Katy Perry.

W jednym z wywiadów poruszona Kaeyra mówiła, że przed przesłuchaniem Lionel Richie wziął ją za rękę i powiedział, że „wszystko będzie OK”. 

Wtedy poczułam, że tak właśnie będzie. Wszystko będzie OK

– powiedziała polska wokalistka, która dzięki znakomitym występom na castingach już znalazła się w gronie 24 najlepszych wokalistów tej edycji. 

Karolina Baran na co dzień mieszka w Los Angeles. Jest córką imigrantów, którzy z Polski przybyli do Stanów Zjednoczonych i zdecydowali się osiąść w Chicago. Kaeyra kocha muzykę już od dzieciństwa i potrafi grać na kilku instrumentach – m.in. na fortepianie, na którym zagrała podczas swojego występu w „Idolu”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Iustitia ujawnia jak będzie tworzyć listy proskrypcyjne niewygodnych dla kasty sędziów z ostatniej chwili
"Iustitia" ujawnia jak będzie tworzyć "listy proskrypcyjne" niewygodnych dla "kasty" sędziów

Stowarzyszenie sędziów "Iustitia" uznawane za organizację skupiającą tzw. "nadzwyczajną kastę" pracuje nad projektem zmian w sądownictwie powszechnym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

Spięcie Kaczyńskiego z reporterem TVN24. Stacja grozi krokami prawnymi z ostatniej chwili
Spięcie Kaczyńskiego z reporterem TVN24. Stacja grozi "krokami prawnymi"

W trakcie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w Kopczanach doszło do spięcia prezesa PiS z dziennikarzem TVN24.

Serbia: Nie przygotowujemy się do interwencji w Kosowie z ostatniej chwili
Serbia: Nie przygotowujemy się do interwencji w Kosowie

Serbia nie przygotowuje się do interwencji w Kosowie, ale jesteśmy gotowi na każdy scenariusz - powiedział w sobotę serbski minister spraw zagranicznych Ivica Daczić, komentując utrzymywanie stanu najwyższej gotowości wojska z powodu kolejnych napięć za południową granicą kraju.

Mularczyk: Wysłałem listy do posłów Bundestagu, aby poinformować ich o polskich stratach wojennych z ostatniej chwili
Mularczyk: Wysłałem listy do posłów Bundestagu, aby poinformować ich o polskich stratach wojennych

Wysłałem listy do wszystkich posłów Bundestagu wraz z raportem o stratach wojennych poniesionych przez Polskę w czasie II wojny światowej; liczę, że wywoła to dyskusję w Bundestagu i doprowadzi do zmiany stanowiska rządu Niemiec ws. odszkodowań dla Polski - powiedział PAP wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

W niemieckich szkołach szerzy się antysemityzm z ostatniej chwili
W niemieckich szkołach szerzy się antysemityzm

Niemiecki komisarz rządu federalnego ds. antysemityzmu Felix Klein ostrzega przed rosnącą nienawiścią do Żydów w niemieckich szkołach.

Co z sankcjami dla Rosjan? Niemcy zabrali głos z ostatniej chwili
Co z sankcjami dla Rosjan? Niemcy zabrali głos

W drugim roku rosyjskiej wojny napastniczej przeciwko Ukrainie większość Niemców nadal popiera zachodnie sankcje nałożone na Rosję - wynika z nowego badania zleconego przez Instytut Gospodarki Niemieckiej (IW). Z rezultatami ankiety zapoznał się portal tygodnika "Der Spiegel".

Przedstawiciel Kremla. Spięcie między Kaczyńskim a reporterem TVN24 z ostatniej chwili
"Przedstawiciel Kremla". Spięcie między Kaczyńskim a reporterem TVN24

W trakcie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w Kopczanach doszło do spięcia prezesa PiS z dziennikarzem TVN.

Musimy wybrać kogoś innego niż Putin. Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji [VIDEO] z ostatniej chwili
"Musimy wybrać kogoś innego niż Putin". Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji [VIDEO]

Ukraiński polityk Anton Geraszczenko za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nagranie przedstawiające fragment programu z rosyjskiej telewizji.

New York Times: Na czołgach Abrams ćwiczy w Niemczech pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich z ostatniej chwili
"New York Times": Na czołgach Abrams ćwiczy w Niemczech pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich

Pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich szkoli się w Niemczech z obsługi amerykańskich czołgów M1 Abrams - poinformował w sobotę dziennik "New York Times" powołując się na komunikat Pentagonu. Grupa ta liczy około 400 wojskowych.

Rosja podała Ukrainie warunki zakończenia wojny. Szybka odpowiedź z Kijowa z ostatniej chwili
Rosja podała Ukrainie warunki zakończenia wojny. Szybka odpowiedź z Kijowa

Wiceszef MSZ Rosji w rozmowie z agencją TASS postawił Ukrainie warunki zakończenia wojny. Rosjanie wymagają od władz z Kijowa między innymi odmowy przystąpienia do NATO i Unii Europejskiej.

Emerytury
Stażowe