Pałac Buckingham. Kate Middleton przeżyła horror podczas koronacji króla Karola III

Na to wydarzenie Wielka Brytania czekała od miesięcy. Choć koronacja króla Karola III i jego żony, królowej Camilli, miała być skromniejsza od koronacji Elżbiety II 70 lat temu, wcale na taką nie wyglądała, a świątecznego nastroju nie zepsuły ani padający niemal bez przerwy deszcz ani nieliczne protesty przeciwników monarchii.
Podczas koronacji króla Karola III Kate Middleton przeżyła horror
Podczas ceremonii pojawił się ktoś, kogo z pewnością nie chciała tam widzieć Kate Middleton. Fotoreporterzy szybko wypatrzyli w tłumie rzekomą kochankę księcia Williama - Rose Hanbury.
Kobieta przybyła na uroczystość w towarzystwie swojego męża - markiza Davida Cholmondeleya. W ostatnim czasie media donosiły o zbliżającym się rozwodzie tej pary.
W trakcie koronacji wyraźnie unikali towarzystwa najważniejszych członków rodziny królewskiej. Rose Hanbury miała nawet na głowie czarną woalkę - niczym na pogrzebie.
Na nic zdała się skromna stylizacja, ponieważ dziennikarze bardzo szybko wypatrzyli ją w tłumie.
Komentatorzy nie mają wątpliwości, że był to duży cios dla żony księcia Williama - Kate Middleton. Od lat nie ucichają plotki o rzekomym romansie arystokratki z Williamem.