"Tęcza na Grobie Nieznanego Żołnierza? Czemu nie". Wyborczej jeszcze mało...

- Prawica zmonopolizowała przestrzeń publiczną, a my się do tego przyzwyczailiśmy. Pole widzenia wypełniają nam krzyże, symbole wojenne, no i wszechobecne reklamy. Nie ma tu miejsca nie tylko na tęczę - mówi internetowej wersji Wyborczej "badacz kultury wizualnej" dr Łukasz Zaremba. Wyborcza tytułuje artykuł - "Tęcza na Grobie Nieznanego Żołnierza? Czemu nie". Dlaczego PiS ma obsesję na punkcie pomników
 "Tęcza na Grobie Nieznanego Żołnierza? Czemu nie". Wyborczej jeszcze mało...
/ Wikipedia domena publiczna
Od kilku tygodni, zapewne nawiązując do agresywnych zachować aktywistów Black Lives Matter, aktywiście LGBT w Polsce profanują symbole chrześcijaństwa i oznaczają pomniki tęczowymi flagami. Uznają to za rodzaj protestu np. przeciwko aresztowaniu agresywnego bojówkarza, który wraz z kolegami napadł na człowieka i niszczył cudzą własność - Michała Sz. ps. "Margot". W tym procederze znajdują wsparcie mediów takich jak "Wyborcza", pomimo tego, że działania aktywistów LGBT nie tylko wywołują powszechną irytację, ale też zdają się szkodzić wizerunkowi mniejszości seksualnych, których ideolodzy LGBT podobno bronią.

- Michał (pseudonim Margot) ma odsiedzieć 30 dni aresztu za swoje wybryki. Lewica? OBURZONA! Przykro mi, nikt nie jest ponad prawem - nawet anarcho-komuniści!


- komentował Waldemar Krysiak znany w sieci jako Gej Przeciwko Światu, były aktywista LGBT

Źródło: Wyborcza.pl

cyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe