[video] Agresywny pies, brutalny właściciel. Burza w sieci po publikacji szokującego nagrania z Krakowa
![[video] Agresywny pies, brutalny właściciel. Burza w sieci po publikacji szokującego nagrania z Krakowa](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c//zdj/zdjecie/52417.jpg)
Zero reakcji (...) od razu powinien pan zareagować
- powiedział podniesionym głosem.
Ale zamknij ryj. Znasz się na psach? Młody gówniarz szczeka na mojego psa
- odparł właściciel bulteriera, który najwidoczniej nie miał najmniejszego problemu z incydentem.
No i co z tego? Twój pies nie powinien nic zrobić. Co sobie wyobrażasz? Wypier***j z tym psem z wybiegu
- odpowiedział mężczyzna. Wtedy właściciel bulteriera rzucił się na niego z pięściami, a padające słowa nie nadają się co cytowania. Nagranie po chwili urywa się.
Wideo z zajścia opublikowano na Twitterze. Ostrzegamy, że jest skierowane do widzów pełnoletnich - jest brutalne i zawiera wulgaryzmy.
Koledzy z Krakowa już się tym zajęli
- informuje wzburzonych internautów Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy policji w Poznaniu.
Ten skurwysyn wyprowadza tego potwora bez smyczy i kagańca. W pobliżu są małe dzieci. Gość nie kontroluje psa ani siebie. Wczoraj, okolice bloku 24, 2 Pułku Lotniczego, Kraków- także Avia. Zna ktoś dane tej łajzy?
— Arbuziasty POrzucony ???????????????? #SilniRazem (@Arbuziasty1) August 21, 2020
Wyjątkowo proszę o RT ???? pic.twitter.com/0XJX18CNlD
Koledzy z Krakowa już się tym zajęli.
— Andrzej Borowiak (@BorowiakPolicja) August 21, 2020
raw
