Tasaki. Kije bejsbolowe. Podwójne zabójstwo w Pleszewie. Trwa obława

Tragedia w Pleszewie. W niedzielę, 13 lutego, na placu Kościuszki doszło do podwójnego zabójstwa. Trzecia ofiara trafiła do szpitala. Nieoficjalnie mówi się o porachunkach. Trwa obława przeciwko sprawcom tragedii.
Zdjęcie ilustracyjne Tasaki. Kije bejsbolowe. Podwójne zabójstwo w Pleszewie. Trwa obława
Zdjęcie ilustracyjne / Tysol

Miejscem morderstwa był budynek na placu Kościuszki w Pleszewie. W tej chwili teren jest odgrodzony policyjnymi taśmami, za którymi miejsce zdarzenia badają funkcjonariusze pleszewskiej policji oraz prokurator.

Powiadomienie o zdarzeniu stosowna Komenda odebrała na kilka minut przed godziną 12:00.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pomieszczenia biurowego w jednym z budynków weszło kilku mężczyzn, którzy pobili trzy osoby znajdujące się w środku. Dwóch mężczyzn poniosło śmierć, natomiast trzeci został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie, dokonujemy m.in. oględzin miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców zdarzenia – donosi st. asp. Monika Kolaska.

Trzy ofiary

Oficer prasowy KPP w Pleszewie informuje, że śmierć poniósł 35-letni mieszkaniec gminy Dobrzyca oraz 51-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Atak przeżył 41-letni mieszkaniec gminy Pleszew, który w tej chwili znajduje się pod okiem lekarzy w szpitalu.

„Głos Wielkopolski” ustalił, że sprawcy przemieszczają się BMW serii 1. Obaj są krępej budowy ciała i mają być wyposażeni w tasaki i kije bejsbolowe. Policyjna obława trwa.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe