Ostrzelano cywilów czekających na dworcu w Kramatorsku. Wstrząsające nagrania [WIDEO +18]

W wyniku rosyjskiego ostrzału rakietowego na stację kolejową w Kramatorsku co najmniej 30 osób poniosło śmierć, a ponad 100 zostało rannych.
 Ostrzelano cywilów czekających na dworcu w Kramatorsku. Wstrząsające nagrania [WIDEO +18]
/ fot. Twitter

Według wstępnych informacji ukraińskich władz w wyniku rosyjskiego ostrzału za pomocą rakiet Iskander na dworcu w Kramatorsku zginęło co najmniej 30 osób, a ponad 100 zostało rannych. Warto jednak zaznaczyć, że są to wstępne informacje i prawdopodobnie liczba poszkodowanych będzie wzrastać.

– W momencie uderzenia rakiety na stacji znajdowały się tysiące ludzi, ponieważ mieszkańcy Doniecka byli ewakuowani do bezpieczniejszych regionów Ukrainy – pisał tuż po ataku szef donieckiej administracji obwodowej Pawło Kirilenko.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ostrzał rakietowy w Kramatorsku. Rośnie liczba ofiar i rannych

Wstrząsające nagrania

Do sieci trafiły pierwsze nagrania i fotografie ukazujące rejon dworca kolejowego w Kramatorsku tuż po ostrzale.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe