"Frankowi nic się nie stanie. Sprawa zamknięta". W sieci wrze po incydencie ze Sterczewskim

We wtorek po południu radio RMF FM poinformowało, że funkcjonariusze policji interweniowali w sprawie rowerzysty, który jechał pod wpływem alkoholu. Kłopotliwym cyklistą okazał się… poseł KO, Franciszek Sterczewski. Do sieci trafił filmik z wydarzenia, który potwierdził wersję wydarzeń opublikowaną przez rozgłośnię. Sprawa wywołała prawdziwą burzę w mediach społecznościowych, gdzie publicyści i internauci dosadnie ocenili postawę młodego posła KO.
Franciszek Sterczewski
Franciszek Sterczewski / screen YT - Onet News | screen Twitter

Kłopoty posła KO

"Chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie" - napisał na Twitterze poseł KO Franciszek Sterczewski po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z interwencji policji z jego udziałem. Wszystko wskazuje na to, że młody parlamentarzysta jechał na rowerze po spożyciu alkoholu.

Czytaj więcej: „Nudzi mi się w ch***”. Opublikowano nagranie z zajścia z posłem Sterczewskim [WIDEO]

Czytaj więcej: Sterczewski zabiera głos po incydencie z policją. Poseł opublikował krótki wpis

Komentarze internautów

Sprawa posła Sterczewskiego wzbudziła bardzo dużo reakcji w mediach społecznościowych. Większość komentujących w ostrych słowach wyraża krytykę wobec działań polityka, ale inni wskazują, że - co najgorsze - uniknie on konsekwencji swojego zachowania, które musiałby ponieść normalny obywatel.

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe