Będzie nowy kanał TVP. Zaskakujący pomysł Jacka Kurskiego

TVP zapowiedziało, że jeszcze w tym roku zostanie uruchomione nowe ogólnopolskie i codzienne pasmo informacyjne. Na paśmie emitowanym w TVP3 mają pojawiać się głównie wiadomości z regionów, przygotowywane przez dziennikarzy z Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oraz reporterów ośrodków regionalnych – wynika z ustaleń serwisu WirtualneMedia.pl.
 Będzie nowy kanał TVP. Zaskakujący pomysł Jacka Kurskiego
/ fot. YouTube / TVP

Nowy program będzie drugim obok TVP Info pasmem informacyjnym. Jak podkreśla portal WirtualneMedia.pl, przy obsłudze nowego kanału będzie pracować około 30 osób. W jego składzie znajdą się dziennikarze, operatorzy, montażyści oraz technicy z TAI i lokalnych ośrodków TVP.

Nowe pasmo informacyjne na kanale TVP3 ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Ma być nadawane codziennie (od poniedziałku do piątku) między godz. 10:00 a 14:30 oraz 16:00 a 16:30. 

Jak zaznaczono, kanał ma informować o bieżących wydarzeniach dziejących się w lokalnej Polsce.

– Nie wykluczamy, że jeżeli format znajdzie uznanie widzów, będzie rozszerzany. Z początku o kilka godzin więcej, a w perspektywie nie można wykluczyć, że na tej bazie powstanie osobny kanał informacyjny – twierdzi w rozmowie z portalem Paweł Gajewski, dyrektor TVP3.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe