Teraz przepraszają. Posłowie Lewicy uderzyli w Prezydenta RP nieprawdziwym zdjęciem. Sami oceńcie ile warte są te "przeprosiny"

- 7 lat na urzędzie, a pan ciągle na kolanach - pisał znany z kontrowersyjnych zachowań poseł Lewicy Trela. Dołącza "zdjęcie" Andrzeja Dudy klęczącego przed o. Rydzykiem. Teraz przeprasza.
Prezydent RP Andrzej Duda Teraz przepraszają. Posłowie Lewicy uderzyli w Prezydenta RP nieprawdziwym zdjęciem. Sami oceńcie ile warte są te
Prezydent RP Andrzej Duda / (jm) PAP/Waldemar Deska

Dziś miała miejsce 31. Pielgrzymka Radia Maryja na Jasną Górę z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wydarzenie zostało wykorzystane do ataku na Prezydenta Dudę przy pomocy zmontowanego zdjęcia.

Wycięta sylwetka Prezydenta Andrzeja Dudy pochodzi ze zdjęcia z jego wizyty w Auschwitz.

- Usunąłem wpis z fotomontażem. Nie byłem świadom, jakie zdjęcie wykorzystano do jego stworzenia. To był błąd, za który przepraszam i nie usprawiedliwia fakt, że bliskie relacje PiS z kościołem uwiarygodniły zdjęcie. Państwo powinno być świeckie, a w mediach trzeba uważać na fejki.

- "przeprasza" Tomasz Trela.

- Skasowałem zdjęcie , które okazało się nieprawdziwe !!! Zaznaczam jednak , że Prezydent Polski, Zwierzchnik Sił Zbrojnych mojego kraju NIGDY nie powinien przed nikim klękać a w ramach szacunku ewentualnie skinąć głową. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem

- "przeprasza" Paweł Krutul

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe