Dramat na S8. Kobieta spłonęła żywcem [DRASTYCZNE FOTO]

Po tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Ojcowizna koło Wyszkowa, zablokowana jest droga S8 w kierunku Białegostoku. W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy, jeden z nich spłonął doszczętnie. Nie żyje kierująca nim kobieta.
 Dramat na S8. Kobieta spłonęła żywcem [DRASTYCZNE FOTO]
/ PAP/KPP Wyszków

"Na trasie S8, w miejscowości Ojcowizna doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych i ciężarówki. Kierująca samochodem mitsubishi, który całkowicie spłonął, zginęła na miejscu. Kierowca drugiego auta osobowego - toyoty- trafił do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało" - powiedział PAP, oficer prasowy policji w Wyszkowie, kom. Damian Wroczyński.

Policjant zaznaczył, że dane kobiety, która zginęła w wypadku będą ustalane. "Na miejscu pracuje technik kryminalistyki i prokurator" - dodał kom. Wroczyński. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Całkowicie zablokowana jest S8 w stronę Białegostoku. "Policjanci kierują na objazdy. Na węźle Wyszków Północ samochody kierowane są na drogę techniczną, natomiast na węźle Wyszków Południe na drogę K62 Sokołowa Podlaskiego. Pojazdy, które utknęły w korku za wypadkiem będą sukcesywnie wycofywane" - przekazał policjant.

Według warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia potrwają około 2 godzin. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe