„Wśród polityków, traktujących wyborców jak idiotów…”. Były senator PO uderza w Donalda Tuska

„Wśród polityków, traktujących wyborców jak pozbawionych pamięci idiotów, bryluje Donald Tusk” – stwierdził na Twitterze były senator Platformy Obywatelskiej Robert Smoktunowicz.
Donald Tusk „Wśród polityków, traktujących wyborców jak idiotów…”. Były senator PO uderza w Donalda Tuska
Donald Tusk / fot. PAP / Tomasz Wiktor

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej od kilku tygodni uczestniczy w spotkaniach organizowanych na terenie całej Polski, gdzie rozmawia z mieszkańcami wsi i miast. We wtorek spotkał się z mieszkańcami Mokrego - dzielnicy śląskiego Mikołowa, przez którą ma przejść kolej
szybkich prędkości, łącząca docelowo czeską Ostrawę z Katowicami, a dalej z CPK.

CZYTAJ TAKŻE: Niemiecki miesięcznik: Z zacofanego kraju w bloku wschodnim Polska stała się ośrodkiem najnowocześniejszych technologii

Rozmawiając z mieszkańcami stwierdził, że „spotkania z ludźmi w Polsce to nie jest łatwy chleb”. – Wyobraża pan sobie Jarosława Kaczyńskiego tutaj, pod Mikołowem, w rozmowie o CPK? – pytał jednego z dziennikarzy i stwierdził, że prezes PiS powinien przyjechać.

– Byłaby większa korzyść, gdyby on tu przyjechał. Panie Kaczyński, wszyscy chętnie przyjdą, nie będą krzyczeć, bo mają problem do rozwiązania. Ja tego problemu nie rozwiążę, bo nie mam władzy – dodał.

Były senator PO ostro o Tusku

Do spotkań lidera PO z Polakami odniósł się w mediach społecznościowych były senator Platformy Obywatelskiej i jeden z jej współzałożycieli Robert Smoktunowicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roman Żurek z Neo-Nówki tłumaczy się po pogardliwym skeczu: „Chcemy, żeby ten kraj był normalny”

„Wśród polityków, traktujących wyborców jak pozbawionych pamięci idiotów, bryluje Donald Tusk. Cały obecnie prezentowany przez niego na wyborczych objazdówkach program, wydaje się być przeciwieństwem tego, w co sam zawsze wierzył i co dotychczas w praktyce jako premier realizował” – napisał na Twitterze Smoktunowicz.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe